line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На відновлювальних роботах задіяні 16 будівельних компаній, де працюють 405 робітників

Сьогодні, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели чергове засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд.

 

 

   Два тижні минуло від пожежі на арсеналі, яка по собі залишила багато біди. Вибухами пошкоджені житлові будинки, школи, дитячі садочки, магазини та інші будівлі, розташовані на території Балаклії та на прилеглих до міста територіях. У багатоквартирному житловому фонді пошкоджено 117 будинків, з яких чотири підлягають знесенню. Відновлювальні роботи проводяться на 105 багатоквартирних будинках. Після обстеження всіх постраждалих об’єктів на кожен з них підготовлена документація, яка проходить узгодження в Мінрегіоні.
   У приватному секторі найбільш пошкоджено 228 будинків, два з яких повністю зруйновані. Будівельні роботи проводяться на 132 будинках.
   Також постраждало вісім об’єктів соціальної сфери: три загальноосвітні школи, два дошкільних заклади, бібліотека, клуб, розташований у сел. Нафтовиків, та амбулаторія загальної практики – сімейної медицини.
   Відразу після того, як була ліквідована надзвичайна ситуація на арсеналі, керівництво області та району поставило завдання щодо відбудови міста. Не пройшло й тижня, як у БЗОШ№6 та БЗОШ№3, на заміну пошкоджених, з'явилися нові металопластикові вікна. І третього квітня діти сіли за парти.
  Наразі триває робота з відновлення покрівель багатоповерхових будинків на вул. Арсенальній та сел. Нафтовиків.
  Масштабними темпами проводиться робота з заміни вікон на металопластикові у житловому фонді. Виконавцем цих робіт є приватне підприємство "Екіпаж" (директор Сергій Нещенко). На сьогодні силами підприємства вже замінено 1,5 тисячі вікон.
   Нині на відновлювальних роботах задіяні 16 будівельних компаній, де працюють 405 робітників. На кожен об’єкт розроблений графік виконання робіт і його виконання знаходиться під особистим контролем обласного та районного керівництва.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь