line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Одне із основних питань, розглянутих під час наради, це надання допомоги постраждалим

Maselskij10 квітня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   Одним із основних питань, розглянутих під час наради, було щодо організації роботи з надання допомоги, постраждалим під час надзвичайної ситуації у в/ч А1352. Особлива увага, як підкреслив керівник району, повинна бути приділена ветеранам Другої світової війни та праці, людям похилого віку, багатодітним родинам, дітям-інвалідам, незахищеним верствам населення. Також, голова райдержадміністрації акцентував увагу на роботі з надання допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації працівникам бюджетної сфери. "Жодна людина, яка постраждала не повинна залишитися поза уваги", – підкреслив Степан Іванович.

   У ході наради були підведені підсумки проведеного 8 квітня суботника, у якому взяли участь понад вісім тисяч учасників: трудові колективи підприємств, організацій, установ району, жителі та учнівська молодь. Степан Масельский зазначив, що у ході санітарно-екологічної акції виконаний великий обсяг роботи, але ця робота повинна бути і надалі продовженою.

   Також керівник району акцентував увагу комунальних служб на підготовці до нового опалювального сезону.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь