line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В’язні концтаборів є прикладом незламності духу та жаги до життя. Юлія Світлична

11 квітня голова ХОДА взяла участь у заходах, що присвячені Міжнародному дню визволення в’язнів нацистських концтаборів.

 

 

 

 

   На зустрічі з учасниками антифашистського опору, яка пройшла в Українській інженерно-педагогічній академії, були присутні студенти та викладачі вишу.

   Юлія Світлична подякувала харків’янам - колишнім в’язням концтаборів за мужність та незламність і за те, що завдяки їм ми маємо можливість дізнаватися правду про події Другої світової війни.

   «Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Це люди, які пройшли важкі випробування, але й до сьогодні залишаються прикладом незламності духу та жаги до життя, - сказала керівник ХОДА, звертаючись до учасників зустрічі. - На жаль, свідків тих подій залишається все менше. Важливо, що в Харкові є такі люди, вони стали живими легендами. Вони продовжують ділитися спогадами з молоддю, студентами. У нас є унікальна можливість - почути з перших вуст, що насправді відбувалося в концтаборах. А ще - навчитися в цих людей згуртованості та силі волі».

   Юлія Світлична побажала ветеранам міцного здоров’я, а всім учасникам заходу – миру в Україні.

   Під час зустрічі був проведений показ документального фільму про нацистські концтабори. Своїми спогадами поділився колишній в'язень - професор Української інженерно-педагогічної академії Ігор Малицький.

   За словами Юлії Світличної, почути розповіді колишніх в'язнів мають змогу й школярі Харківщини: в'язні концтаборів разом з ветеранами Другої світової війни беруть участь в уроках, які проводяться у навчальних закладах області в рамках програм патріотичного виховання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь