line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Усі відновлювальні роботи проходять під особистий контролем керівництва області та району

Сьогодні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час пожежі у в/ч А1352.

 

   Про обсяги виконання робіт на кожному об’єкту доповіли представники будівельних організацій.
  Посиленими темпами проводяться роботи з відновлення покрівель багатоквартирних будинків, розташованих у сел. Нафтовиків та вул. Арсенальній. На сьогодні обсяг виконаних робіт складає 60% від загального плану.
   Загальний обсяг виконаних робіт по заміні вікон складає 62,7 %.
   Наразі, до завершення підходить робота із встановлення металопластикових вікон у житловому фонді по вул. Арсенальній. Планується, що у п’ятницю, 14 квітня, ці роботи будуть завершені. Продовжуються робота з встановленню вікон у селищі Нафтовиків.
   Усі відновлювальні роботи проходять під особистий контролем заступника голови обласної державної адміністрації та голови районної державної адміністрації. Щоденно Євгеній Шахненко та Степан Масельський бувають на об'єктах де проводяться відновлювальні роботи. У безпосередньому спілкуанні з жителями цих мікрорайонів керівники відповідають на їх запитання щодо ходу відновлювальних робіт. 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь