line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні з робочим візитом у Балаклії побував голова ДСНС України Микола Чечоткін

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, разом із головою Балаклійської районної державної адміністрації, головою районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степаном Масельським, головою районної ради Олександром Літвіновим, депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким та з начальником управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олегом Бондарем, оглянув чотири ділянки розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 Арсеналу та ознайомився з роботою піротехнічних підрозділів.

   По закінченню огляду місць розмінування відбувся брифінг, під час якого Микола Чечоткін та Степан Масельський підвели підсумок виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та відповіли на запитання представників ЗМІ.
    23 березня, коли трапилася надзвичайна ситуація, до виконання функціональних обов’язків відразу були залучені пожежні та піротехнічні підрозділи ДСНС України. А 27 березня територія міста Балаклія була повністю очищена від вибухонебезпечних предметів і жителі мали змогу повернутися до своїх осель.
   Після надзвичайної ситуації навколо Арсеналу вибухонебезпечними предметами була забруднена 10-ти кілометрова зона. Її площа складала 31,5 тисячу гектарів, з яких 468 гектарів – це територія військової частини, решта – зона відповідальності державної служби з надзвичайних ситуацій.
    "Піротехніками ДСНС України під час виконання робіт вилучено понад 26 тисяч боєприпасів, які передані до Міністерства Оборони для їх знешкодження. Сьогодні піротехнічна служба працює в радіусі 150-200 метрів від території Арсеналу і роботи з розмінування знаходяться на завершальному етапі. Після Великодня працюватимуть три піротехнічні підрозділ на викликах за заявками громадян" – зазначив Микола Чечоткін.
    Також він повідомив, що території, які уже очищені від вибухонебезпечних предметів передані в обробіток сільгоспвиробників. Протягом поточного року Державна служба з надзвичайних ситуацій та піротехнічні підрозділи будуть здійснювати моніторинг обстановки на території десяти кілометрової зони.
    Відповідаючи на запитання журналістів щодо ходу робіт з відновлення пошкодженого вибухами житла, Степан Масельський, у першу чергу, висловив щиру вдячність Голові ДСНС України за чітку координацію дій усіх підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій під час пожежі на арсеналі та в ліквідації її наслідків. "Це дало можливість жителям Балаклії без зволікань повернутися додому, а нам розпочати відновлювальні роботи. Перед нами стоїть головне завдання – відремонтувати пошкоджені покрівлі та встановити вікна, потім вхідні двері. Тобто, зробити все, щоб люди могли нормально жити. Сьогодні на відновлювальних роботах працюють близько п’ятисот будівельників, залучено 16 підрядних компаній. Усі питання стоять на особистому контролі губернатора. Також, щодня проводиться будівельний штаб з відновлення житла. Велика подяка будівельникам, адже вони працювали і у вихідні. Сьогодні вже відремонтовано 60% покрівель та замінено понад 62% вікон. Ця робота продовжується. Основне завдання до Великодня накрити покрівлі, а до першого травня закінчити заміну вікон" – підкреслив Степан Масельський.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь