line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головне – відновити пошкоджене житло

IMG 6109Кожного дня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський буває у мікрорайонах, де проводяться роботи з відбудови житла після пожежі на складах боєприпасів. І зроблене за короткий термін часу вражає: там де ще вчора багатоповерхівки на Арсенальній були з вибитими вибухами вікнами, сьогодні виблискують білизною нових металопластикових конструкцій, такими ж темпами триває робота і в сел. Нафтовиків.

 

   Проводиться робота із капітальних ремонтів покрівель у найбільш постраждалих мікрорайонах, щодня на будинках з’являються нові дахи, які радують око зеленим та вишневим кольорами. Проведена робота з благоустрою цих територій і там, де після надзвичайної ситуації були великі купи будівельних залишків, під працьовитими руками відкрилися клумби та газони.
   Але роботи залишається ще багато. Щодня люди підходять до Степана Івановича з запитаннями щодо проведення в їх будинках відновлювальних робіт: там, де вже відремонтовані покрівлі та встановленні вікна, люди звертаються з питаннями щодо заміни пошкоджених дверей. Більшість таких питань лунало учора під час спілкування Степана Масельского та Олександра Літвінова, голови Балаклійської районної ради з жителями сел. Нафтовиків та вул. Арсенальної. Люди запитували: чи будуть ставитися нові вхідні двері, взамін пошкоджених? чи будуть відновлюватися відкоси після встановлення вікон? чи будуть ремонтуватися пошкоджені вибухами стіни та стелі всередині квартир? «Так, будуть, – пояснював голова райдержадміністрації, – двері виготовляються і наступного тижня розпочнеться поетапне їх встановлення». Пошкоджені стіни, стелі, крім оздоблювальних внутрішніх робіт, також будуть ремонтуватися, але для всього потрібен час. Наразі будівельники працюють у посиленому режимі, навіть без вихідних. Усі відновлювальні роботи у багатоквартирному житловому секторі проводяться безкоштовно, за рахунок державного бюджету.
   Головне завдання на сьогодні – якнайшвидше відновити пошкоджене житло, щоб люди повернулися до нормального життя, тому усі роботи повинні проводитися чітко за розробленим графіком. На цьому учора ще раз наголосив Степан Масельський, звертаючись до представників будівельних компаній, під проведення ним чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час надзвичайної ситуації на арсеналі.

IMG 6088IMG 6090IMG 6099IMG 6186IMG 6197IMG 6206


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь