line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА провела зустріч з делегацією Міністерства оборони Франції

Сторони обговорили суспільно-політичну та безпекову ситуацію в Харківській області.

 

 

 

 

 

   Участь у зустрічі взяли директор Інституту стратегічних досліджень Військової академії Міністерства оборони Французької Республіки Жан-Батіст Жанжен Вільмер та наукові співробітники установи, а також військовий аташе Посольства Французької Республіки в Україні Крістіан Бартлен.

   Представляючи регіон, Юлія Світлична зауважила, що 11 районів Харківщини межують з Російською Федерацією та зоною АТО - загалом це 600 кілометрів лінії напруги.

   «Це є причиною для того, щоб на території області вживалися серйозні заходи безпеки. Але при цьому ми не забуваємо й про соціально-економічний розвиток», - підкреслила голова ХОДА.

   Вона також зазначила, що Харківська область викликає великий інтерес у міжнародних партнерів.

  «Ми багато працюємо з міжнародними організаціями. У нас підписані меморандуми про співпрацю з посольством США. Посол ЄС в Україні свій перший регіональний візит зробив саме в Харківську область. У 2016 році в регіоні відкрито три міжнародні офіси - Консультативної місії ЄС, GIZ та ЄБРР. Разом з міжнародними партнерами ми втілюємо спільні проекти, серед яких - будівництво метро, яке підтримують Європейський інвестиційний банк та ЄБРР. За підтримки USAID у рамках процесів децентралізації ми будуємо сучасні центри надання адміністративних послуг, які стануть інструментами дерегуляції», -  розповіла Юлія Світлична.

   Також учасники зустрічі обговорили питання перебування на Харківщині внутрішньо переміщених осіб тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal