line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

18 квітня відбулась чергова апаратна нарада

rdaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   Відкриваючи нараду, Степан Іванович привітав присутніх з Великодніми святами та побажав усіляких гараздів.
   Під час розгляду питань життєдіяльності району, голова райдержадміністрації, у першу чергу, акцентував увагу на наданні всебічної допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації у в/ч А1352. У зв’язку з погіршенням погодних умов, відповідними службами буде проведений додатковий моніторинг пошкодженого житла і там, де потрібно, буде надана необхідна допомога. Також на особистому контролі голови райдержадміністрації знаходиться питання щодо продовження надання допомоги постраждалим ветеранам Другої світової війни та праці, багатодітнім родинам та іншим незахищеним верствам населення.
   У зв’язку з ситуацією, яка склалася з необережним поводженням з вибухонебезпечними предметами, Степан Масельський, у черговий раз, наголосив на продовженні роз’яснювальної роботи на підприємствах, організаціях, установах у засобах масової інформації району щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Посилена увага, повинна бути приділена роз’яснювальній роботі з дітьми. На цьому керівник району зробив особливий наголос.
   Були розглянуті питання щодо проведення весняно-польових робіт. Наразі, завершено посів ранніх зернових культур і, як тільки дозволять погодні умови, буде продовжено посів технічних культур. Також, у районі продовжується двомісячник з благоустрою.
   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal