line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Роботи з відновлення пошкодженого житла в багатоповерхових будинках тривають

Сьогодні, голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів чергове засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час пожежі на арсеналі.

 

 

 

   Роботи з відновлення пошкодженого житла в багатоповерхових будинках тривають. Там, де, через погіршення погодних умов, не завершенні роботи з ремонтів покрівель, будівельниками здійснюється чергування з постійним обстеженням об’єктів на цілісність захисних покрівельних матеріалів.
    Продовжується робота із встановлення вікон в будинках у сел. Нафтовиків.
   Також, цього тижня розпочинаються роботи з заміни пошкоджених вхідних квартирних дверей. За інформацією представника підрядної організації, заміні підлягають 270 дверей, роботи ці будуть поводитися поетапно. У першу чергу двері будуть замінюватися в тих квартирах, де, через вибухи, їх зовсім не залишилося або їх стан є критичним. Також, у помешканнях, де проживають багатодітні родини, незахищені верстви населення. Але поетапно всі пошкоджені вхідні двері будуть стовідсотково замінені.
   Представники підрядних організацій звітували про виконані обсяги робіт по кожному об’єкту.
Підводячі підсумок, Степан Масельський акцентував увагу будівельників на оперативному проведенню робіт із встановлення вікон та дверей та на дотриманні термінів виконання інших відновлювальних робіт.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь