line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

24 квітня відбулася щотижнева розширена апаратна нарада

MaselskijСьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району.

 

 

   У ході наради керівник району акцентував увагу на питанні санітарно-екологічного стану всіх населених пунктів. "До травневих свят залишається обмаль часу, тому потрібно приділити особливу увагу питанню санітарного стану та благоустрою всіх населених пунктів району. До цього потрібно долучити сільськогосподарські підприємства, учнівську молодь, жителів населених пунктів і спільними зусиллями навести на території району чистоту та порядок", – підкреслив Степан Масельський.
   Крім того посилена увага повинна бути приділена ремонту доріг. Начальник філії "Балаклійский райавтодор" Павло Рябоконь доповів, що всі необхідні матеріали є. Зараз на ремонтах доріг працюють дві бригади. Як зазначив Степан Іванович, для ефективної роботи такої кількості людей замало і поставив завдання перед керівником підприємства щодо формування додаткової ремонтної бригади.
   У рамках Урядової програми "Доступні ліки" в районі триває робота з забезпечення населення необхідними лікарськими засобами. У ході розгляду цього питання Степан Масельський акцентував увагу щодо продовження роботи з укладення договорів з суб’єктами господарювання, які мають аптеки на території району.


Довідка. «Доступні ліки», - це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращують якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному мешканцю, який хворіє на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет ІІ типу, отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою лише за рецептом сімейного лікаря. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal