line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На засіданні будівельного штабу представники будівельних компаній доповіли про обсяг виконаних робіт

24 квітня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели чергове засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час надзвичайної ситуації на 65-му Арсеналі.

 

   Сьогодні керівниками області та району робиться все можливе, щоб людям, які постраждали під час надзвичайної ситуації, була надана максимальна допомога. З першої хвилини, коли пожежа на арсеналі була ліквідована, було прийнято рішення щодо початку відновлювальних робіт. Будівельні компанії відразу приступили до роботи, не очікуючи надходження коштів, які були виділені Кабінетом міністрів України на відновлення житла і нині продовжують працювати.
    Так, про обсяг виконаних робіт доповіли представники будівельних компаній.
    На сьогодні у багатоквартирному секторі покрівель відремонтовано на 91%, у приватному – на 90%. Продовжуються роботи з встановлення вікон. Обсяг виконаних робіт по багатоквартирному житловому сектору складає 91% та 46% – у приватних будинках. Там, де завершені роботи із встановлення вікон, будівельники поступово приступають до інших відновлювальних робіт. Усі роботи проводяться під чітким фаховим контролем представників технагляду.
  На контролі керівників області та району знаходиться питання щодо відновлення системи теплопостачання на вул. Арсенальній, а саме – встановлення в багатоквартирних будинках індивідуального опалення. Адже під час надзвичайної ситуації котельня, яка забезпечувала теплом житловий сектор військового містечка, була повністю зруйнована.
   З метою контролю за ходом робіт Євгеній Шахненко, Степан Масельський, голова Балаклійскьої районної ради Олександр Літвінов та заступник директора Департаменту – начальник управління фінансових ресурсів Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Володимир Норчак побували на об'єктах де проводяться відновлювальні роботи та поспілкувалися представниками будівельних компаній та з жителями цих будинків.

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь