line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У сел. Нафтовики відбулась чергова зустріч керівництва району з мешканцями

Щоденно голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський буває на об'єктах, де проводяться відновлювальні роботи та спілкується з жителями найбільш постраждалих при пожежі на арсеналі мікрорайонів.

 

 

    Під час спілкування керівник району з перших уст дізнається, як проходять ремонти житла, відповідає на запитання людей і бере на контроль питання, які їх турбують.

   Така зустріч, яка проходила за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова та представників підрядних організацій, відбулася сьогодні у сел. Нафтовиків.
    Найбільше людей турбує питання щодо заміни вікон у тих квартирах, які, через відсутність господарів, або за інших причин не увійшли у першу чергу відновлювальних робіт. Відповідаючи на запитання, регіональний представник ПП "Екіпаж" Сергій Нещенко зазначив, що до закінчення монтажу вікон у багатоквартирних будинках у сел. Нафтовиків, як і обіцялося, залишається тиждень. Потім будуть встановлюватися вікна за додатковими замовленнями. Слідом розпочнуться відновлювальні роботи з заміни пошкоджених вікон у приватному секторі. Тобто, усі пошкоджені вікна обов’язково будуть замінені.
   Взагалі учора, під час засідання будівельного штабу усі керівники підрядних організацій отримали завдання розрахувати кошторисну документацію на виконання додаткових відновлювальних робіт для формування звернення до Кабінету міністрів України на виділення фінансування на їх проведення.
   Також, під час зустрічі до голови райдержадміністрації звернувся житель Новоселівки, який виховує трьох неповнолітніх дітей, з проханням допомогти замінити пошкоджені вікна та двері. Як пояснив заявник, дах також був пошкоджений, але був наданий весь необхідний матеріал і він покрівлю відремонтував власноруч. Степан Масельський взяв це питання на контроль.
   Ще люди зверталися з питаннями щодо відновлення пошкоджених підвіконників, балконних рам тощо. Як зазначив керівник району наразі розглядається питання щодо виділення постраждалим матеріальної допомоги.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь