line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні із нестихаючим болем у серцях згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію

126 квітня 1986 року на нашій українській землі сталася наймаштабніша техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС. В одну трагічну мить мирний атом перетворився на всесвітню загрозу і змінив час на до і після.

 

 

    Тисячі і тисячі пожежників, водіїв, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників різних професій стали на захист людства від атомного лиха. Серед них були 112 наших земляків - балаклійців, які, не шкодуючи власного здоров'я і, навіть, життя, стали в ряди рятівників.
   З почуттям великої пошани та вдячності до ліквідаторів звернувся голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський під час урочистого мітингу, який проходив у центрі Балаклії біля знаку, встановленого на честь ліквідаторів Чорнобильської аварії.
     "Дорогі земляки! На долю українців випало чимало випробувань, серед яких і Чорнобильська трагедія, але спільне лихо робить нас лише сильнішими. Віримо і знаємо, що тільки разом ми зможемо вистояти перед будь-яким натиском долі, життєвий приклад ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – найкращий цьому приклад. Хочу висловити щирі слова вдячності за мужність і патріотизм всім балаклійцям, які брали учать у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    Із нестихаючим болем у серцях ми згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію. Вічна і світла пам'ять загиблим ліквідаторам. Вони назавжди залишаться у наших серцях", – сказав Степан Масельський.
   Щиру подяку ліквідаторам адресували голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та Балаклійський міський голова Іван Столбовий.
    Події квітня 1986 року у своїй промові пригадав голова Савинської первинної організації "Союз Чорнобиль України" Віктор Осогов. І з сердечними словами вдячності за турботу та увагу від імені чорнобильців та їх сімей до керівників району звернулася вдова ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Любов Хозяїнова.
    На вшанування подвигу ліквідаторів техногенної катастрофи зворушливі слова на їх честь лунали від учнів Балаклійскього ліцею.
   Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та поклали квіти до пам’ятного знаку.

23468

 

 

 


7
 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal