line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході чергового засідання будівельного штабу були розглянуті виробничі питання

У ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, яке проходило під керівництвом голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського за участі заступника директора Департаменту – начальника управління фінансових ресурсів Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Володимира Норчака, будівельники звітували про виконані обсяги робіт по кожному об’єкту та були розглянуті виробничі питання.


   Аварійно-відновлювальні роботи проходять згідно графіків. На обєктах, де завершені покрівельні роботи та встановлені вікна, проводяться ремонти пошкоджених міжквартирних перегородок, здійснюються роботи з відновлення відкосів, поетапної заміни вхідних дверей та інше. Як уже повідомлялось, роботи із заміни вікон у багатоквартирних будинках селищі нафтовиків підходять до завершення і після першого травня будуть розпочаті у приватному секторі.
  Нагадаємо, відразу після ліквідації надзвичайної ситуації на проведення відновлювальних робіт було спрямовано 112 млн. грн: 100 – з державного бюджету, 10 – з обласного та 2 – з районного.
  Сьогодні на засіданні Уряду Балаклійському району додатково виділено 45 мільйонів гривень. Додатковий фінансовий ресурс планують спрямувати на відновлювальні роботи та закупівлю або будівництво житла 27 сім’ям, чиї будинки зазнали руйнівних пошкоджень під час надзвичайної ситуації, яка сталася на 65-му військовому арсеналі. 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь