line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час надзвичайної ситуації в в/ч А1352 було евакуйовано понад 20 тисяч жителів Балаклії та прилеглих населених пунктів

Про це у своєму виступі, під час засіданні виїзного засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі 23 березня, який сьогодні проходив під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, доповів голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

   Нагадаємо, 23 березня 2017 року о 2 год. 56 хвилин на технічній території військової частини А1352 відбувся сильний вибух, внаслідок якого виникла пожежа, що призвела до детонування інших боєприпасів.
   "Всього було евакуйовано понад 20 тис. осіб в безпечні населені пункти району та області, з них 4852 особи було прийнято евакопунктами та розміщено в загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладах, клубах у 18 населених пунктах району, де було організовано належне їх харчування, безпечне перебування, надавалась необхідна медична допомога.
   На базі Балаклійської центральної клінічної районної лікарні терміново була створена оперативна група з координації дій при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Здійснено виклик додаткових бригад хірургічного профілю та співробітників операційного блоку.
   У зв’язку з погіршенням ситуації була організована виписка хворих, які виявили бажання залишити заклад самостійно, та розпочата евакуація важкохворих до терапевтичних відділень смт. Савинці та смт. Донець.
Медичними працівниками Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги із залученням сил ДСНС було організовано евакуацію інвалідів та осіб, нездатних самостійно пересуватись, в безпечні населені пункти району.
  В подальшому активну участь в евакуації жителів, прилеглих до військової частини А1352 найбільш небезпечних вулиць, брали військовослужбовці Національної гвардії України на броньованій техніці", – повідомив голова райдержадміністрації.
   Рішення про повернення населення з місць евакуації було прийнято 27 квітня, після закінчення вибухів на технічній території в/ч А1352. До цього були вжиті необхідні заходи щодо відновлення структур життєзабезпечення. 100% працювали торгівельні та аптечні заклади, бюджетні та банківські установи. 25 квітня було повністю відновлено електропостачання, а з 26 квітня було розпочато відновлення газопостачання населених пунктів.
   Відразу, після ліквідації надзвичайної ситуації були розпочаті відновлювальні роботи у сел. Нафтовиків та вул. Арсенальній. Оперативно, впродовж трьох діб, були замінені пошкоджені вікна у ЗОШ №6 у ЗОШ №3 та ДНЗ №8 і діти після канікул вчасно сіли за парти, а дошкільнята прийшли до дитячого садка. Без жодних сумнівів в питаннях безпеки вже 1 квітня, а потім 8 квітня в школах міста проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників Балаклійського та Ізюмського районів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь