line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Понад сто тон гуманітарної допомоги надійшло до Балаклійського району після надзвичайної ситуації

Про це в своїй промові повідомив голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, під час засідання виїзного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке проходило сьогодні під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

 

    Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації областями, районами Харківської області, а також Агенцією ООН у справах біженців було надано сприяння в організації гуманітарної допомоги постраждалому населенню у вигляді будівельних матеріалів: цементу – 13,6 тонн, листів шиферу – 11,9 тис. шт., цвяхів - 2 тонни, скла – понад 1,5 тис. кв.м., руберойду – 271 рулон, плівки поліетиленової – 4500 п/м, паробар`єру – 140 рулонів, пиломатеріалів – 208,3 м. куб. та інше.
    Отримана гуманітарна допомога продуктами харчування, засобами гігієни та теплими речами від Харківської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, районів Харківської області, районів та міст Київської області, Полтавської, Хмельницької, Миколаївської, Донецької, Житомирської областей, благодійних фондів, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців та мешканців Балаклійського району.
    Всього надійшло близько 100 тонн різних продуктів харчування. Жителям міста Балаклії було доставлено більше 25 тисяч продуктових наборів, видавалися засоби гігієни та теплі речі.
З 25 березня по 5 квітня було організовано гаряче харчування мешканців вулиці Арсенальної та сел. Нафтовиків.
    В період надзвичайної ситуації в м. Балаклії, яка сталась у військовій частині А 1352, інвалідам, людям похилого віку та постраждалим мешканцям району через медичні заклади району надавалась гуманітарна допомога у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення, ковдр та засобів особистої гігієни на загальну суму 572,2 тис. грн.,
    З 1 квітня 2017 року на територіях відповідних секторів міста Балаклії, які найбільше постраждали, постійно працювали представники закріплених районів Харківської області.
    Гуманітарна допомога надавалася адресно.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь