line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА перевірила хід відновлювальних робіт у Балаклії

Юлія Світлична відвідала вулиці й об'єкти соцсфери, що найбільш серйозно постраждали від вибухів на 65-му арсеналі.

 

 

 

 

   Найважливіші роботи - із заміни розбитих вікон і ремонту дахів - у Балаклії вже виходять на фінішну пряму. Починаються внутрішні роботи - будівельники роблять укоси, вставляють вибиті двері.

   У будинках на найбільш постраждалій від вибухів вул. Арсенальній до початку наступного опалювального сезону планують обладнати індивідуальні теплові пункти, оскільки котельня, що опалювала вулицю, була повністю знищена під час надзвичайної ситуації. На вул. Арсенальній Юлія Світлична поспілкувалася з місцевими жителями та будівельниками. Головними питаннями були якість і оперативність проведення робіт, а також - питання балаклійців, які ще залишилися не розв'язаними.

   «У моїй квартирі вибило вікна, дуже постраждав балкон, - розповіла місцева мешканка Ірина Піддубна. - Вікна поставили дійсно хороші, трикамерні, тепер у квартирі буде навіть тепліше, ніж раніше. У цілому те, як проводять роботи, мені дуже подобається. Я сама - будівельник, і знаю, як це повинно робитися».

   Думку сусідки підтримала й ще одна мешканка вул. Арсенальної - Любов Іванівна: «Головне - що нас не залишили, надали все необхідне, нагодували, в усіх квартирах вчасно включили газ, вікна поставили дуже хороші. Коли ми зрозуміли масштаби того, що сталося, чекали гіршого. Сьогодні спілкувалися з Юлією Олександрівною - вона сказала, що нас не залишить».

   Юлія Світлична зазначила, що на даний момент роботи з відновлення багатоквартирних житлових будинків та об'єктів соціальної сфери в Балаклії йдуть за графіком, і підкреслила, що від будівельників вимагає не тільки швидкості, але і якості.

   «Будівельно-відновлювальні роботи тривають, основний упор робимо на те, щоб відновити багатоповерхові будинки й установи соцсфери. Вчора Кабінетом міністрів України було прийнято рішення про виділення додаткових фінансових ресурсів. 30 млн грн з цієї суми підуть на відновлення житлового фонду та будівель соціальної сфери, ще 12,7 млн ​​- на закупівлю житла 27 родинам, які залишилися без даху над головою. На сьогодні завдання - забезпечити цих людей житлом - основне. Що стосується приватного сектору, то будемо шукати механізми компенсації, щоб проводити відновлення й тут», - підкреслила керівник області.

   Нагадаємо, 27 квітня Юлія Світлична провела розширене засідання штабу з ліквідації наслідків НС у Балаклійському районі, на якому підбили підсумки робіт, проведених за останній місяць.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь