line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До кінця року зарплата працівників «Шебелінки» має зрости. Юлія Світлична - керівництву підприємства

27 квітня голова ХОДА відвідала газопромислове управління в рамках робочої поїздки до Балаклійського району.

 

 

 

 

  Під час наради з керівництвом підприємства Юлія Світлична зазначила, що ГПУ «Шебелинкагазвидобування» за підсумками минулого року значно збільшило обсяги видобутку газу і, відповідно, прибуток. Вона підкреслила, що економічні успіхи підприємства повинні відбиватися на заробітній платі співробітників.

   «Ви повинні прагнути того, щоб до кінця року збільшити середню заробітну плату. Це хороший стимул для працівників, так що в цьому зацікавлене і підприємство», - зазначила Юлія Світлична.

   Також глава ХОДА провела на ГПУ «Шебелинкагазвидобування» виїзний прийом громадян.

   Співробітники підприємства і мешканці селища Донець зверталися до керівника області з різних питань соціального й побутового характеру.

   Так, медсестра місцевої лікарні порушила питання медичного обслуговування жителів селища. Вона розповіла, що у закладі лікуються багато пацієнтів з цукровим діабетом, гіпертоніків, велика кількість людей потребують консультацій окуліста. При цьому фахівців вузького профілю в лікарні немає, пацієнтам доводиться їздити в райцентр, а це важко для хворих.

   Юлія Світлична доручила районному відділу охорони здоров'я спільно з Управлінням охорони здоров'я ХОДА вивчити питання та розробити графік виїзних прийомів спеціалістів вузького профілю в Донці. Глава ХОДА також зазначила, що з 2018 року набере чинності закон, згідно з яким 5% ренти за надра буде залишатися в районному бюджеті. Це дасть громаді додаткову можливість розвивати матеріально-технічну базу лікарні і, за необхідністю, розширювати спектр послуг.

   Ще одна мешканка Донця порушила питання забезпечення селища якісною питною водою. Місцеві очисні споруди не працюють, і стоки потрапляють в річку і ґрунт неочищеними. А питну воду для селища беруть саме з ґрунтових вод - з неглибоких свердловин.

   Юлія Світлична розповіла, що в цьому році між Харківською обласною адміністрацією та ПАТ «Укргазвидобування» підписано угоду про залучення коштів підприємства до вирішення цієї проблеми. На будівництво очисної станції виділено 9,5 млн грн. Проект вже розроблений, після травневих свят розпочнуться тендерні процедури. Ще 4 млн грн буде спрямовано на будівництво глибоководної свердловини для забору питної води - її побудують вже в цьому році.

   Крім того, у ході прийому порушувалися питання щодо переходу багатоквартирних будинків Донця з централізованого на центральне опалення, ремонту покрівель, можливості відновити роботу підвідділу поліції в селищі для посилення заходів безпеки, питання щодо очищення річки Сіверський Донець тощо.

   Рішення всіх порушених питань за дорученням Юлії Світличної візьмуть під контроль відповідні структури та органи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь