line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виконання районного бюджету розглянуто на колегії райдержадміністрації

1IMG 740528 квітня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів засідання колегії райдержадмістрації, яка проходила за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, членів колегії РДА, відповідальних представників районної державної районної адміністрації, представників правоохоронних органів та силових структур, засобів масової інформації.

    Про виконання районного бюджету доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова.
3IMG 7391За січень-березень надходження до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансферів) склали 44086,6 тис. грн., або140,4%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження за січень-березень зросли на 49,1%.
   Головним доходним джерелом доходів бюджету Балаклійського району є податок з доходів фізичних осіб, який складає 99,5% в загальній сумі його надходжень. За 1 квартал поточного року даного виду податку до районного бюджету надійшло 43851,1 тис. грн. або 140,2%.
  Відповідний зріст відбувся завдяки значного підвищення державою рівня заробітної плати і прожиткового мінімуму до 3200 грн. та завдяки змінам у податковому законодавстві. Зростання надходжень податку з доходів фізичних осіб спостерігається в усіх галузях. Зокрема, по підприємствах будівництва у 2,9 рази. По підприємствах сільського господарства на 60,7%. На підприємствах газопромислового комплексу на 51,9%. У сфері торгівлі та громадського харчування на 54,7%. У бюджетних установах на 50,1% і по іншим платникам на 36,8%.
   Всі інші види надходжень загального фонду до місцевих бюджетів виконані більш ніж на 100%.
   Видатки районного бюджету за І квартал поточного року склали 206169,1 тис. грн., з них видатки загального фонду – 197650,7 тис. грн., спеціального фонду – 8518,4 тис. грн.
   Кошти районного бюджету, у першу чергу, спрямовувалися на захищені статті витрат, а саме: на оплату праці, на медикаменти, на харчування, на оплату енергоносіїв, стипендії, пенсії, допомоги та інші виплати населенню та трансфери місцевим бюджетам.
   Заборгованості по заробітній платі в установах, що фінансуються з районного бюджету, відсутня.
Як підкреслив голова райдержадміністрації, потрібно приділити посилену увагу питанню наповнення дохідної частини бюджету, дотримуватися жорсткого режиму економного та раціонального використання коштів районного бюджету і здійснення видатків у межах наявного фінансового ресурсу, не допускаючи виникнення простроченої кредиторської заборгованості.
  У ході засідання колегії, також, було розглянуто питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району. За цим питанням доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Сєрова. З метою контролю та вирішення вищезазначеного питання при райдержадміністрації працює тимчасова комісія. Управлінням соціального захисту населення ведеться щотижневий моніторинг щодо підприємств, які мають заборгованість з виплати заробітної плати. Зазначений моніторинг надається до Департаменту соціального захисту облдержадміністрації та прокуратури району. Також питання знаходиться на постійному контролі голови райдержадміністрації.

   Також було розглянуте не менш важливе питання щодо попередження соціального сирітства та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснення контролю за дотриманням прав дітей в сімейних формах виховання.
   З цим питанням з доповідями виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Молодовець та директор Балаклійського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлія Бакало.

2IMG 74146IMG 742564IMG 7402


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь