line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, у якому взяв участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський

Серед питань винесених на порядок денний засідання було щодо організації комплексу заходів з безпечного перебування людей на водних обєктах та попередженню нещасних випадків.

 

 

 

   З метою запобігання нещасним випадкам з людьми на водних обєктах району, 13 березня цього року головою Балаклійської районної державної адміністрації прийнято відповідне розпорядження, яким затверджено План організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних обєктах у 2017 році.
  Відповідно до Плану у травні заплановано проведення засідання ТЕБ та НС, на якому буде розглянуто питання щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних обєктах району, а також проведення заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону, затвердження переліку місць масового відпочинку населення на водних обєктах тощо.
   Особлива увага повинна бути приділена інформаційній роботі щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та проведення відповідної розяснювальної роботи з дітьми.
   Під час регіонального засідання ТЕБ та НС розглядалося питання щодо підготовки органів виконавчої влади, лісових господарств та лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь