Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Районна Спартакіада 2017 на фінішній прямій

IMG 367629 і 30 квітня пройшли чергові два види районної Спартакіади з масових видів спорту серед колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій та територіальних громад Балаклійського району.

В суботу представники ІІ групи - сільські територіальні громади, а в неділю команди І групи - підприємства, установи, організації, міська та селищні ради розіграли медалі і нагороди в легкій атлетиці та міні-футболі.
ІІ група. В легкоатлетичній естафеті перемогу здобули спортсмени с. Покровське (Пришибської сільської ради), друге місце у с. Вербівка, третіми фінішували представники Вишнівської сільської ради. 4 і 5 місце у Залимана та Мілової.

У міні-футболі другий рік поспіль перемогу святкувала Мілова, друге місце у с. Покровське, третє у Залимана.

І група. В легкій атлетиці першу сходинку п’єдесталу завоювали спортсмени Балаклійської ДЮСШ, другими фінішували представники В/ч А 1352, третє у ГПУ «Шебелинкагазвидобування».

В змаганнях з міні-футболу Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа перша, Савинська селищна рада друга і Шебелинське відділення бурових робіт третє.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені пам’ятними статуетками, медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

Заключні два види районної Спартакіади - пляжний волейбол серед чоловічих та жіночих команд пройдуть 20 і 21 травня на волейбольний майданчиках КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел».