line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Продовжуються роботи з відновлення житлового фонду та об’єктів соціальної сфери, пошкоджених під час надзвичайної ситуації на 65 Арсеналі

IMG 8017У ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, яке проходило під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка та голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, були розглянуті виробничі питання. Також будівельники звітували про хід виконаних робіт.

    Усі роботи йдуть за графіком. На сьогодні відремонтовані майже всі покрівлі, нині там проводяться внутрішньобудинкові роботи. До завершення підходять роботи з заміни вікон у багатоквартирному секторі. Також сьогодні здійснюється монтаж вікон у тих квартирах, де під час першого етапу робіт господарі були відсутні. Розпочаті роботи з заміни вікон у приватному секторі.
    Планується, що всі відновлювальні роботи будуть завершені до першого червня.
   Серед невідкладних питань, яке знаходиться на особистому контролі керівників області та району, є питання щодо відновлення теплопостачання на вул. Арсенальній, адже під час надзвичайної ситуації котельня, яка забезпечувала теплом жителів військового містечка, була повністю зруйнована. Тому на обласному та районному рівнях було розглянуто питання щодо встановлення в цих будинках індивідуального опалення. У рамках реалізації цього проекту розпочинаються роботи з монтажу внутрішньобудинкових мереж. Про це йшлося під час спілкування керівників області та району з жителями постраждалих мікрорайонів. "Ми робимо все можливе, щоб люди, які постраждали, отримали всебічну допомогу. Уже завершуються основні роботи - відновлення пошкоджених покрівель та встановлення вікон. І зараз усі працюють, щоб роботи з відновлення були завершені у визначені терміни", – підкреслив Степан Масельський.

IMG 7991IMG 8007IMG 7997


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь