line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Міністр Оборони України Степан Полторак високо оцінив організацію ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 65 арсеналі

1IMG 8083Сьогодні в Балаклії з робочим візитом побували міністр Оборони України Степан Полторак та голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

 

 

 

 

    У рамках візиту Степан Полторак та Юлія Світлична провели зустріч з учасниками ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 65 Арсеналі, яка сталася 23 березня. Звертаючись до присутніх, міністр Оборони України висловив щиру вдячність особисто Юлії Світличній, голові Балаклійської районної державної адміністрації Степану Масельському, всім, хто доклав сили до ліквідації наслідків пожежі у в/ч А1352.
    "Я дуже вдячний, що керівники області та району, керівники підприємств, всіх служб, прості люди, які проживають в Балаклійському районі, зробили все можливе, щоб мінімізувати наслідки надзвичайної ситуації. Я дякую вам за мужність і героїзм, який ви проявили, ризикуючи своїм життям.
    Користуючись нагодою, я хочу особисто подякувати вам, Юліє Олександрівно, за чітку організацію ліквідації наслідків пожежі на арсеналі. Ми побачили, що все було під контролем і, майже після перших вибухів, до ліквідації надзвичайної ситуації приступила вся вертикаль влади – від голови обласної державної адміністрації до голови районної державної адміністрації, а також всі служби. Була продемонстрована чітка взаємодія, якої не вистачає в інших регіонах області, коли постає питання територіальної оборони або за якимось іншими серйозними викликами.
    Під чітким керівництвом всі працювали злагоджено. Силові підрозділи, поліція, рятувальники, служба безпеки у повному обсязі виконали свої завдання. Був чіткий план, була блискавична реакція, завдяки якої надзвичайна ситуація була ліквідована в найкоротші строки. Якби це не було зроблено, результати були б набагато гіршими і втрат би було набагато більше. Ми це знаємо і цінуємо. Президент України під час кожної наради запитує про стан справ у Балаклії і яка потрібна допомога", – підкреслив міністр Оборони.
   Звертаючись до учасників зустрічі Юлія Світлична, також, відзначила злагодженість дій під час надзвичайної ситуації, що дало можливість за короткий термін часу провести евакуацію понад двадцяти тисяч жителів Балаклії та розташованих поряд населених пунктів, ліквідувати пожежу на військовому арсеналі, відновити всі сфери життєзабезпечення і розпочати відбудову пошкоджених під час надзвичайної ситуації об’єктів.
    "Я дякую особовому складу військових, ДСНС, всім службам та відомствам, які змогли у найкоротший термін мобілізуватися і надати комплексну фахову підтримку жителям Балаклійщини. Адже без злагодженої роботи всіх представників державницьких органів, військових, суспільства, волонтерського руху, аграріїв не можливо було б у такий короткий проміжок часу швидко мобілізуватися. Тому кожен на своєму рівні зробив велику справу, яка нам дозволила мінімізувати втрати. Я дякую всім, хто доклав сили до ліквідації надзвичайної ситуації, до відновлювальних робіт і вважаю, що така злагоджена команда, яка працює на результат, досягне успіху", – підкреслила Юлія Світлична.

2IMG 81404IMG 81303MG 8135


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь