line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вдячність і шана Вам, ветерани!

IMG 8779Є події, над якими непідвласний час, вони назавжди залишаться в нашій пам'яті – це події Другої світової війни. Наші діди та прадіди здійснили великий подвиг, вони повернули хід світової історії, подарували свободу та життя майбутнім поколінням, всім нам. Велика вдячність і шана Вам, ветерани!

 

   Ці слова сьогодні лунали під час урочистого заходу, приуроченого до Дня пам'яті та Примиренні і до Дня Перемоги, який проходив у районному Будинку культури.
IMG 8502Відкриваючи урочистості до учасників звернувся голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський: " Мені дуже приємно вітати всіх вас з прекрасним святом – Днем Перемоги. Я щиро від душі хочу щоб на нашій прекрасній землі, в нашій Україні завжди був мир. На превеликий жаль, ми, нинішнє покоління, зовсім недавно стали свідками вибухів на військовому арсеналі і сьогодні можемо порівняти, що пережили наші діди, прадіди, що пережили ви, шановні ветерани, під час війни. Протягом не одного дня, а роками ви були під кулями, під розривами снарядів. Тому велике спасибі за те, що ви принесли на нашу землю мир. Хочу подякувати вам, ветерани, за те, що ви відбудували наш чудовий край, нашу прекрасну Балаклійщину. Хочу запевнити, що після вибухів, які сталися і принесли розруху нашій землі 23 березня, ми також відбудуємо Балаклію і вона стане найкращою. Тому, що в нас є підтримка голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної, є підтримка Президента України.
   Я впевнений, що ми будемо жити під мирним небом і все у нас буде добре. Від всієї душі вітаю вас з святом, зичу всім міцного здоров'я, благополуччя і всього самого доброго".
   Учасників урочистостей, також, привітали голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
   Хвилиною мовчання учасники заходу памянули загиблих.
  Потім відбувся великий святковий концерт, підготовлений талановитим творчим колективом районного Будинку культури. У виконанні хору "Ветеран" та "Джерело", вокальних колективів та виконавців РБК, талановитих вихованців Балаклійської дитячої музичної школи зі святкової сцени лунали пісні воєнних років.

IMG 8498IMG 8542IMG 8554IMG 8581IMG 8599IMG 8672IMG 8693IMG 8770IMG 8561

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь