line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тисячі людей, жителів Балаклії та гостей міста, прийшли на площу ім. Казмірука, щоб висловити вдячність ветеранам

11Сьогодні, 9 травня, в центрі Балаклії, біля обеліска на Алеї Слави, пройшов урочистий мітинг, присвячений 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

 

 

   Тисячі людей, жителів Балаклії та гостей міста, прийшли на площу ім. Казмірука, щоб висловити вдячність ветеранам та пом’янути загиблих у буремні роки війни.
   Ветерани Другої світової війни, голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, представники трудових колективів, військові та громадськість урочистою ходою пройшли крізь живий коридор Алеєю слави до обеліску та Вічного вогню.
    Висловлюючи глибоку шану та вдячність за героїчний подвиг ветеранам, до учасників мітингу звернувся Степан Масельський.
    «З глибокою повагою звертаюся до вас, шановні ветерани! Сьогодні ваші діти і онуки є гідними нащадками вас – героїв Другої світової війни.
    Красномовним прикладом цього є подвиг воїнів, які, наслідуючи бойовий шлях своїх батьків та дідів, з честю відстоюють незалежність та територіальну цілісність України. Свідченням цього, також, є подвиг військових, пожежників, піротехніків, які 23 березня, коли вибухнув 65 Арсенал, не вагаючись стали проти вогняного пекла, врятували наші життя і вберегли балаклійську землю від великої біди. На превеликий жаль ми, ваші нащадки, пізнали, що таке відголоски війни, бо після диверсії на Балаклійському арсеналі земля Балаклії здригалася від вибухів. Було пошкоджено і зруйноване житло, школи, дитячі садочки та інші соціальні об’єкти.
    Відразу після надзвичайної ситуації нам на допомогу прийшла вся країна. За особистим дорученням Президента України Петра Порошенка, сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної, підтримки Уряду, була надана всебічна допомога для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. З державного бюджету виділено 100 мільйонів гривень, з обласного – 10 на відновлення пошкодженого житлового фонду, об’єктів соціальної сфери. Відразу після ліквідації надзвичайної ситуації були розпочаті масштабні відновлювальні роботи. Замінюються пошкоджені покрівлі будинків, вікна, встановлюються нові двері та проводяться інші ремонтні роботи.
    Я впевнений, що так, як і ви у післявоєнні роки відбудували країну, так і ми відбудуємо наше прекрасне місто. І Балаклія буде квітучою і заможною. А Балаклійщина стане найкращою на нашій Слобожанській землі», – підкреслив Степан Масельський.
    До вітань голови районної державної адміністрації приєдналися Олександр Літвінов та Анатолій Русецький.
   Також, до учасників мітингу звернулися Балаклійський міський голова Іван Столбовий і голова районної ради ветеранів Олександр Захаров.
   Від імені юного покоління зворушливі слова ветеранам адресували учні Балаклійського ліцею Анна Івченко та Геннадій Супрун, які запевнили, що пам'ять про героїчний подвиг народу вони пронесуть крізь життя і передадуть наступним поколінням.
   Під звуки метроному, скорботною хвилиною мовчання учасники мітингу пом’янули загиблих у роки Другої світової війни і під залпи військового салюту до підніжжя обеліску лягли гірлянда Слави та живі квіти.
Велично лунали фронтові пісні у виконанні хору «Ветеран».
   У рамках відзначення Дня Перемоги відбувся видовищний марш старшокласників, який не залишив байдужим жодного глядача. Потім для ветеранів був організований святковий обід з традиційними «ста грамами».
   Цього дня святкові заходи, присвячені Дню Перемоги проходять в всіх населених пунктах Балаклійщини.

223344


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь