line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У центрі Балаклії урочисто піднято Прапор Європейського союзу

1IMG 152411 травня, у рамках відзначення Дня Європи в Україні, у центрі Балаклії, біля будівлі районної державної адміністрації, пройшла урочиста церемонія підняття Прапору Європейського союзу.

 

 

 

   Урочистий захід проходив за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, заступників голови РДА, студентської та учнівської молоді, численних представників громадськості.
   Під звуки Гімну України на площу урочисто були внесені Прапор України та прапор Балаклійщини.
Почесне право підняти Прапор Європейського Союзу було надано голові районної державної адміністрації Степану Масельському та лідерам учнівської молоді Балаклійщини, переможцям конкурсів та олімпіад на Всеукраїнському рівні, учням Балаклійського ліцею Максиму Кізіцькому, Денису Діденко та Анастасії Тананикіній.

IMG 1627Потім до слова був запрошений Степан Масельський, який підкреслив, що сьогодні європейська інтеграція є одним із визначальних пріоритетів Президента України Петра Порошенка та нашої держави і на цьому шляху має безумовну підтримку Європейського союзу.

"Сьогодні Європейський Союз і Україна сповнені рішучості посилити свої відносини та сприяти утвердженню стабільності, безпеки й добробуту.
Безумовним доказом цього є те, що 6  квітня цього року переважною більшістю голосів Європарламент проголосував за надання Україні безвізового режиму. І головне – сьогодні Рада Європейського союзу остаточно підтвердила безвізовий режим для українських громадян, що є знаковою подією і важливим кроком  на шляху до євроінтеграції. Адже рішення Європарламенту – це значно ширше, ніж вільні подорожі і свобода пересування. Це – ще більші гордість за українське  громадянство та привабливість українського паспорту. Це – символ приналежності України до спільного європейського цивілізаційного простору. Це яскравий приклад того, що Україна – частина об’єднаної Європи і ми поділяємо спільні цінності. Це свідчення стратегічної правильності нашого європейського вибору, успішності та безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи", – сказав Степан Масельський.
  Особливі слова надії та побажань були адресовані молодому поколінню. У своєму зверненні Степан Іванович підкреслив, що  молодь є справжнім нашим європейським майбутнім,  якому буде передана естафета будівництва нашої процвітаючої розвиненої держави. "Доля відкриває двері тим, хто не боїться труднощів, помилок, ризиків та відповідальності, хто готовий докласти максимум зусиль, щоб реалізувати свій потенціал та задуми. Ми впевнені, що ви будете гідними продовжувачами нашої справи – будівництва багатої розвиненої Європейської держави під назвою Україна, яка стане повноправним членом Європейського Союзу!", – підкреслив голова райдержадміністрації.
  Від імені молодого покоління до учасників урочистого заходу звернулися учні ліцею.
  І у рамках відзначення Дня Європи в України відбувся танцювальний флешмоб "Балаклія – це Європа". На завершення святкового заходу, у виконанні Олени Бабакової, Костянтина Горишнякова та Вікторії Федорової прозвучала пісня "Тобі Україно".

2IMG 15393IMG 15615IMG 1546IMG 1513IMG 1589IMG 1601


 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь