line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні, 11 травня, відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

img 1344Сьогодні, 11 травня, під головуванням Степана Масельського, голови районної державної адміністрації за участі Олександра Літвінова, голови районної ради відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

   У семінарі-нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації    Ніна Чернолясова, представники правоохоронних органів та силових структур, керівники організацій та установ району, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, представники районних засобів масових інформацій.
   Під час семінару-наради начальником фінансового  управління райдержадміністрації Лідією Гололобовою було проаналізовано виконання бюджету за 4 місяці поточного року.
   Щодо стану освоєння коштів місцевих бюджетів на ремонт доріг комунальної власності, проінформувала Вікторія Дащенко, заступник начальника управління, начальник відділу економічного аналізу та розвитку управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації.
   Серед найактуальніших питань сьогодні в Україні є забезпечення обороноздатності держави, захисту її кордонів та територіальної цілісності. Одним із головних чинників, який безпосередньо впливає на рівень обороноздатності, в тому числі є укомплектованість Збройних Сил України особовим складом.
   На постійному контролі обласної та районної влади знаходиться питання щодо здійснення заходів відповідно до Указу Президента України від 24.02.2017 № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”. На цьому у своїх доповідях акцентували  увагу начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Євген Мельник та військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Олег Логвиненко.
   Крім того, в ході семінару-наради розглядалось питання проведення літнього оздоровлення дітей Балаклійського району у 2017 році. Як повідомили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кунденко та головний спеціаліст  відділу освіти районної державної адміністрації Оксана Дворічанська всього в районі 7728 дітей шкільного віку, планується охопити послугами оздоровлення та відпочинку 7671 дитину, що становить 99,2% до загальної кількості.  Кількість дітей пільгових категорій району, які будуть охоплені послугами оздоровлення та відпочинку – 6087 дітей, що становить 78,7% до загальної кількості дітей.
   В ході проведення оздоровчої кампанії 2017 року значна увага буде приділена дітям, які потребують додаткової соціальної уваги та підтримки – дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям диспансерної групи, талановитим та обдарованим дітям (переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінникам навчання),дітям працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села,  дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей, батьки яких загинули, постраждали або безпосередньо беруть участь  у проведенні АТО.
   29 травня на базі 33 загальноосвітніх навчальних закладів розпочнуть роботу табори відпочинку з денним перебуванням. Відпочинком буде охоплено 2 400 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
З метою запобігання загибелі людей на водних об"єктах району було розглянуто питання  підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району та проведення заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону, з якого проінформував  завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Козінченко. Керівникам органів місцевого самоврядування акцентовано увагу на проведенні заходів з профілактики загибелі людей на водних об’єктах.
   Підводячи підсумки семінару-наради голова райдержадміністрації Степан Масельський звернувся з прохання відповідально віднестися до винесених на семінар-нараду питань і активізувати роботу за всіма напрямками.

img 1382img 1408img 14301


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь