line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання відновлення пошкоджених об’єктів та надання допомоги жителям постраждалих мікрорайонів знаходиться на постійному контролі керівництва

12051У ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, яке сьогодні провели заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, були розглянуті питання щодо ходу відновлювальних робіт.

   Представники будівельних компаній докладно доповіли про виконі обсяги робіт за кожним, пошкодженим під час надзвичайної ситуації в в/ч А1352, об’єктом.

   Наразі завершуються роботи з капітального ремонту покрівель багатоквартирного житлового фонду. У багатоповерхових будинках проводяться роботи з заміни дверей, відновлення укосів та інші роботи. У приватному секторі тривають роботи з монтажу вікон на заміну пошкоджених. Також проводяться відновлювальні роботи у школах та інших інфраструктурних об’єктах, які зазнали пошкоджень під час надзвичайної ситуації.
    Як зазначив Євгеній Шахненко, будівельники працюють від ранку до ночі, тобто весь світовий день і, навіть, без вихідних, адже усі сьогодні намагаються якнайшвидше допомогти людям повернутися до нормального життя.
   Кожного дня керівники області та району спілкуються з жителями постраждалих мікрорайонів. Сьогодні до Степана Масельського з запитаннями підійшли кілька жителів сел. Нафтовиків. Люди запитували, чи будуть замінюватися пошкоджені балконні рами. Як пояснив Степан Іванович, за рахунок державних коштів – ні, адже балконні рами не передбачені проектом. Це питання буде вирішуватися через надання людям матеріальної допомоги. «Учора з районного бюджету було виділено 5 мільйонів, які будуть спрямовані на надання матеріальної допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації. Також, за ініціативи та підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, на надання матеріальної допомоги передбачається виділення 30 мільйонів гривень з обласного бюджету. Тобто, це питання знаходиться на постійному контролі і сьогодні всі сили і ресурси, у першу чергу, спрямовуються, на відновлення пошкоджених об’єктів та надання людям всебічної допомоги», – зазначив Степан Іванович.

120521205312054


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь