line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

23 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання

111111Організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань в області обговорили 12 травня під час селекторної наради під керівництвом заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева. У селекторній нараді взяли участь голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

   Звертаючись до учасників наради, заступник голови ХОДА наголосив на необхідності якісного проведення оцінювання, гарантування безпеки випускників, відкритості та прозорості тестування. Серед важливих завдань - організація підвезення абітурієнтів до місця проведення оцінювання знань та забезпечення комфортного проїзду автошляхами.
   На Харківщині тестування з трьох основних предметів - української мови, математики та історії України - проходитиме у п’ятьох містах, у тому числі і Балаклії. Стартує зовнішнє незалежне оцінювання знань 23 травня тестом з української мови. За інформацією директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, в цей день в області працюватиме 64 пункти оцінювання, 44 з них - у Харкові. Тести з математики випускники проходитимуть 31 травня, з історії України - 2 червня.
   Загалом, за даними регіонального центру оцінювання якості освіти, для проходження ЗНО в цьому році зареєструвалися 15 тисяч абітурієнтів Харківської області.
   Після селекторної наради голова райдержадміністрації провів нараду з відповідальними працівниками РДА, директорами навчальних закладів, на базі яких працюватимуть пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, представниками правоохоронних органів та закладів охорони здоров'я.
  Як доповіла начальник відділу освіти Балаклійської райдержадміністрації Світлана Швід, у Балакліському районі тести проходитимуть випускники Балаклійського, Ізюмського районів та міста Ізюм.
  Визначено заклади в яких буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання:
  23 травня – українська мова та література, буде проходити в чотирьох пунктах тестування: Балаклійській ЗОШ №1 ім. О. А. Тризни, ЗОШ №2, Балаклійський НВК та Балаклійська ЗОШ №6. У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови візьмуть участь 893 учасника, з яких 426 – випускни Балаклійського району.
31 травня – математика. Будуть працювати два пункти тестування:
Балаклійська ЗОШ№1 ім. О. А Тризни та Балаклійська ЗОШ №2.
  Всього участь в зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета візьмуть 559 учасників, 268 – це випускники нашого району.
  2 червня буде проведено зовнішнє незалежне тестування з історії України, яке проходитиме в Балаклійській ЗОШ №1 ім. О. А. Тризни, Балаклійській ЗОШ №2 та в Балаклійському НВК. З Балаклійського району цей предмет обрали 320 випускників, а взагалі будуть брати участь 680.
  Що стосується предметів на вибір, то тести з них абітурієнти проходитимуть в установах освіти Харкова. Випускники навчальних закладів району до пунктів проведення ЗНО будуть підвезені шкільними автобусами.
  У дні проведення тестування в Балаклійському окрузі на залізничному вокзалі будуть чергувати два шкільних автобуси для підвозу учнів інших районів до пунктів проведення ЗНО. У містах масового перебування учнів та під час проведення ЗНО буде організоване чергування представників поліції. У пунктах тестування працюватимуть лікарі та медичні сестри.
  Також напередодні проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено обстеження пунктів тестування на наявність вибухонебезпечних предметів, а в день тестування посилена увага буде приділена забезпеченню безпеки проведення ЗНО.
  Підводячі підсумок, Степан Масельський, акцентував особливу увагу на забезпеченні безпеки проведення ЗНО, належної підготовки пунктів тестування, організації підвозу випускників до пунктів проходження ЗНО та інших організаційних питаннях. "Ми повинні провести загальне незалежне оцінювання як завжди на високому рівні", – підкреслив голова районної державної адміністрації.

2222223333333344444444444


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь