line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання проведення капітального, поточного ремонту доріг та утримання вулиць і доріг комунальної власності є дуже важливим для всіх жителів громад

13051jpgСеред нагальних питань, які сьогодні знаходяться на постійному контролі голови районної державної адміністрації, є проведення капітальних та поточних ремонтів доріг комунальної власності.

 

 

 

   Це питання розглядалось на семінар-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування, яке проходило під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського.
   Про стан освоєння коштів місцевих бюджетів на ремонт доріг комунальної власності проінформувала заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Вікторія Дащенко.
   Цього року на зазначені цілі заплановано 16,6 млн. гривень, у тому числі 5,8 мільйонів гривень передбачено на проведення капітального ремонту, 10,8 млн. грн. – на поточний ремонт доріг.
   На даний час укладено договори та виконано ремонтних робіт на суму 1,5 мільйона гривень.
  На території деяких місцевих рад ремонтні роботи тривають або вже виконані, у решти укладені договори на їх виконання. За інформацією начальника філії "Балаклійський райавтодор" Павла Рябоконя, робота щодо укладення договорів з органами місцевого самоврядування продовжуються і на даний час триває поступове виконання ремонтних робіт. Щодо забезпечення матеріалами, то на сьогодні завезено 9 вагонів шлаку, планується ще 11, що є достатнім для виконання всього обсягу робіт.
  Підводячи підсумок, голова райдержадміністрації підкреслив, що питання проведення капітального, поточного ремонту доріг та утримання вулиць і доріг комунальної власності є дуже важливим для всіх жителів громад. Тому цій роботі повинна приділятися посилена увага і в тих громадах, де є недоопрацювання, потрібно роботу активізувати та прискорити.

130521305313054,jpg


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь