line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі триває підготовка до літнього сезону

1505172Незабаром настане літо і прийде тепло, відпочиваючі, разом з дітьми у яких розпочнуться літні канікули, потягнуться до річок, озер, ставків. Тому серед актуальних знаходиться питання щодо підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району та проведення заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону, яке розглядалось на семінар-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування та на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки минулого тижня.

   За інформацією завідувача сектору цивільного захисту районної державної адміністрації Олександра Козінченка, згідно з розпорядженням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, затверджено План організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району у 2017 році.
    За літній період 2016 року в районі загинули 3 особи, з них 1 дитина. Основною причиною загибелі є купання в неустановлених місцях та у стані алкогольного сп’яніння. Цього року на території району планується визначити два місця масового відпочинку населення на воді, це міський пляж загального користування та пляж позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія».
    Щодо відпочинку на інших водних об’єктах, то, відповідно до договорів оренди земель водного фонду орендарі не організовують відпочинок населення на воді. Але, з метою забезпечення безпеки перебування населення та вжиття заходів щодо запобігання нещасним випадкам людей на водних об’єктах, з орендарями укладено додаткові угоди забезпечення обов’язкового страхування цивільної відповідальності при експлуатації гідроспоруди.
    Також керівниками органів місцевого самоврядування буде виконаний комплекс заходів з забезпеченню безпечного перебування людей на водних об’єкта та попередженню нещасних випадків.
  Питання запобігання нещасних випадкам з людьми на водних об’єктах району та проведення попереджувальної роботи знаходиться на контролі районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь