line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбулася чергова розширена апаратна нарада

Maselskij15 травня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ району.

 


   Основне питанням, розглянуте на апаратній нараді, стосувалося підготовки навчальних закладів до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання, яке розпочнеться 23 травня. Як підкреслив голова райдержадміністрації, зовнішнє незалежне оцінювання повинно бути проведено на високому рівні.
   Наразі до закінчення підходить навчальний рік, тому уже зараз потрібно починати підготовку навчальних закладів до нового – 2017-2018 року. На цьому, під час розгляду наступного питання, зробив наголос голова райдержадміністрації.
  На контролі керівника району знаходиться питання щодо здійснення заходів з призову громадян України на строкову військову службу та залучення до контрактної служби у Збройні сили України.
   Також Степан Масельський дав доручення тримати на контролі питання дотримання рівня мінімальної заробітної плати в сільськогосподарських підприємствах району.
  Крім того, на постійному контролі знаходиться питання ремонту в районі доріг.
За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь