line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході робочого візиту до Балаклії Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка та голови ХОДА Юлії Світличної був підписаний Акт прийому передачі-виконаних підрозділами ДСНС робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів територій, прилеглих до 65-го Арсеналу

1Сьогодні, в ході робочого візиту до Балаклії Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, який проходив за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, був підписаний Акт прийому передачі-виконаних підрозділами ДСНС робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів територій, прилеглих до 65-го Арсеналу.

   Відповідний документ був підписаний головою райдержадміністрації Степаном Масельським та начальником головного управління ДСНС у Харківській області Олександром Волобуєвим.

   Геннадій Зубко зазначив, що завдяки скоординованим діям органів районної влади, Державної служби з надзвичайних ситуацій, центральних органів влади у зазначені строки, а саме до 18 травня, було виконано завдання щодо розчищення населених пунктів та територій навколо 65-го Арсеналу, після надзвичайної ситуації 23 травня.
Після розчищення піротехнічними підрозділами територій населених пунктів від вибухонебезпечних предметів відразу було розпочато розмінування розмінування сільськогосподарських угідь.
   У рамках візиту Геннадій Зубко, Юлія Світлична, Степан Масельський та керівники ДСНС побували на полях ТОВ "Донець", які знаходяться поблизу військового арсеналу, ознайомилися з ходом супроводжувальних робіт та поспілкувалися з генеральним директором підприємства Юрієм Ткачем. Керівник господарства розповів про співпрацю з представниками ДСНС щодо розмінування території полів, що дало змогу без затримки провести весняну посівну.
   Також Геннадій Зубко та Юлія Світлична оглянули інші ділянки розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів.
   Як підкреслив Микола Чечоткін, заплановані заходи силами ДСНС виконані в повному обсязі, вилучено понад 28 тисяч вибухонебезпечних предметів.
  Також він запевнив, що небезпека з територій, які були забруднені вибухонебезпечними предметами, повністю знята.
  У подальшому ДСНС, відповідно до своїх повноважень, забезпечить постійний моніторинг за станом очищеної території та оперативне реагування у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, протягом поточного року здійснюватиме супровід сільськогосподарських робіт на територіях, які були забрудненні вибухонебезпечними предметами внаслідок виникнення надзвичайної ситуації. Також рятувальники спільно із місцевими органами влади проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення (особливо з дітьми шкільного віку) щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

345678


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь