line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Зустріч з мешканцями сел.Нафтовиків

5Тримаючи на особистому контролі проведення відновлювальних робіт, які здійснюються на об’єктах житлового сектору та соціальної сфери, голова райдержадміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов щодня бувають в постраждалих мікрорайонах і спілкуються з їх жителями.

 


  Сьогодні керівники району побували в сел. Нафтовиків, де в безпосередньому спілкуванні обговорили з мешканцями багатоповерхових будинків хід відновлювальних робіт.
  Люди запитували щодо можливості відновлення пошкоджених балконних рам, внутрішніх дверей у квартирах та інше. Ці питання будуть вирішені через надання матеріальної допомоги. Це стосується і приватного сектору. "Кошти на ці цілі виділені, як з обласного, так і районного бюджету" - підкреслив Степан Іванович.
  Нагадуємо, 10 травня з районного бюджету біло виділено 10 мільйонів гривень на надання матеріальної допомоги жителям Балаклії, постраждалим в наслідок надзвичайної ситуації 23 березня. Також, учора, в ході сесії обласної ради, за ініціативи голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, з обласного бюджету було виділено 30 мільйонів гривень. Ці кошти також будуть спрямовані на надання матеріальної допомоги.
2Ще під час зустрічі керівників району з жителями сел. Нафтовиків були запитання щодо встановлення вхідних квартирних дверей, відновлення віконних укосів, відмосток тощо. Ці всі роботи будуть проведені згідно встановлених термінів.
Також, з метою контролю за ходом відновлювальних робіт, Степан Масельський та Олександр Літвінов побували на ділянці однієї підрядної організації, яка проводить відновлювальні роботи на 11 об’єктах в сел. Нафтовиків, розташованих на вулицях Газовиків, Буровиків та Івана Франка. У присутності мешканців будинків, розташованих по вул. Газовіків, керівник підрядної організації звітував про хід виконання робіт.
   Підводячи підсумок, Степан Масельський наголосив, що роботи повинні бути виконаними в зазначені терміни. Питання знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації.

136

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь