line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Понад 10 мільйонів гривень виділено з районного бюджету на підготовку освітніх закладів до нового навчального року

1IMG 4125Протягом кількох років у нашому районі з боку районної влади посилена увага приділяється освітній галузі.

 

 

 

 

 

   За рахунок коштів, які виділяються з районного бюджету, проведені капітальні та поточні ремонти шкільних приміщень, покрівель, систем опалень, замінені вікна та двері, встановлюються енергозберігаючі котли, облаштовуються внутрішні туалети. Значно покращена матеріально-технічна база: проводиться робота з оновлення мультимедійного та комп’ютерного обладнання, меблів, обладнання для їдалень, замінюється посуд, спортивний інвентар.
   Надто важливим є те, що на початку минулого року голова районної державної адміністрації Степан Масельський підписав розпорядження, згідно з яким заборонено збір коштів з батьків на проведення ремонтів та на поточні потреби навчальних закладів. Кошти на ці цілі в повному обсязі виділяються з районного бюджету. Виконання керівниками освітніх закладів розпорядження знаходиться на жорсткому контролі голови райдержадміністрації.
   У ході позачергової сесії районної ради, яка відбулася 25 травня, на підготовку загальноосвітніх закладів до нового навчального року та підготовку до опалювального сезону з районного бюджету виділено понад 10 мільйонів гривень. З яких на проведення поточних ремонтів у загальноосвітніх закладах району виділено 3  мільйона гривень. Кошти  будуть направлені на придбання будівельних матеріалів, господарських та канцелярських товарів, вогнегасників, оплату послуг тощо.
   Значна увага приділяється питанню енергозбереження, відповідно до цього, 7,4 мільйона гривень виділено на будівництво сучасних котелень для опалення Андріївської ЗОШ № 1 , Савинської ЗОШ № 1 та Пришибського НВК, проведення в деяких школах капітальних ремонтних робіт та  виготовлення проектно-кошторисної документації.
   Виділені кошти забезпечують потребу навчальних закладів у підготовці до нового навчального року.

2IMG 85903IMG 88268IMG 8706


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь