line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На сьогодні актуальним питанням, яке перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Степана Масельського, є щодо оформлення жителями району житлових субсидій на комунальні послуги

sybsidiiТому, під час семінар-наради, яка відбулася 2 червня, голова райдержадміністрації акцентував увагу керівників органів місцевого самоврядування на продовжені роботи з оформлення субсидій жителями населених пунктів.

 

 

 

   Про внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Серова.
   Вищезазначеними змінами передбачається, що субсидія призначається виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали до місяця, з якого призначається субсидія.
   Особам, які досягли 18-річного віку і мають середньомісячний сукупний дохід менший ніж прожитковий мінімум, або тим особам, які навчалися за денною формою навчання, враховується середньомісячний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (станом на 31.03.2017року – 1600 грн)
   Особам, у яких відсутні доходи – для розрахунку субсидій враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму (3200грн.).
   В окремих випадках за рішенням районної комісії для осіб, які проживають у сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, у розрахунок субсидії може бути включений середньомісячний сукупний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму.
   Особам, які мали середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, але отримували пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновлені дитини), допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомогу по догляду за інвалідом І та ІІ грипи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію та допомогу, допомогу по безробіттю тощо, то у розрахунок субсидії включаються фактично отримані доходи. Районні комісії можуть приймати рішення щодо врахування фактичних розмірів доходів під час призначення субсидій.
   Також Тетяна Сєрова зазначила, що З першого травня доповнено перелік соціальних допомог, які не враховуються до сукупного доходу сім'ї при призначенні субсидій. Це частина одноразової допомоги при народжені дитини, частина одноразової допомоги, яка виплачується при усиновленні, одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
   При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.
   Також було зазначено, що громадянам, яким призначено субсидію, зобов’язані протягом місяця проінформувати управління соціального захисту про зміни у складі зареєстрованих в житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товару або оплату послуг на суму, яка перевищує 50 три. грн., придбаних або отриманих у період 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії.
   Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону надавачами послуг сум невикористаних субсидій з централізованого постачання холодної води та водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним споживачем.
   При цьому передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг газопостачання, електропостачання для індивідуального опалення. Невикористані суми субсидії, які не перевищують вартості (станом на 1 травня) 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидій в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.
   Списку осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації підприємствами-надавачами послуг.
Управління соціального захисту повідомить зазначених осіб про необхідність подання до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити.
   Наразі до управління соціального захисту звертатися непотрібно. На даний час розробляється детальний порядок проведення монетизації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь