line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

2 червня під головуванням голови райдержадміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

seminarУ семінар нараді взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, заступники голови райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, представники правоохоронних органів, силових структур, військового комісаріату, представники районних ЗМІ.

   Про використання бюджетних коштів поточного періоду учасників семінар-наради проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лідія Гололобова.
   Проведений аналіз стану фонду свідчить, що у січні-травні до загального фонду зараховано 113764,7 тис. грн., або 117,6% до показників, затверджених органами місцевого самоврядування.
   Дохідна частина загального фонду бюджету перевиконана по 23 місцевих бюджетах району.
   Зберігається позитивна динаміка надходжень доходів до загального фонду місцевих бюджетів району. Протягом аналогічного періоду 2016 року надходження збільшилися на 33269,2 тис. грн. або на 41,4%.
   Стосовно виконання видаткової частини місцевих бюджетів, то, станом на перше червня залишається низьким проведення робіт і рівень їх оплати, тому, підводячи підсумок голова райдержадміністрації акцентував увагу керівників органів самоврядування на активізації роботи, спрямованої на розвиток територіальних громад. «Для цього в громадах є всі необхідні ресурси, тому сьогодні посилену увагу потрібно приділити ремонтам доріг, поточним та капітальним ремонтам об’єктів інфраструктури, підготовці до осінньо-зимового періоду, проведенню заходів з благоустрою, тобто, – вирішенню нагальних проблем громад», – підкреслив Степан Масельський.
   Також у ході семінар-наради про підсумки весняної призовної кампанії проінформував начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Євген Мельник.
   Так, на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу у 20127 році» та розпорядження голови райдержадміністрації «Про призов громадян району на строкову військову службу», в Балаклійскьому районі здійснювались заходи з призову на строкову військову службу до Збройних сил України.
   Станом на 29 травня з Балаклійського району до Збройних сил України відправлено 26 призовників. Призовна та медична комісія працювали згідно вимог керівних документів. У ході доповіді увага була акцентована на проведенні належної роботи з військового обліку та приведення у відповідність військових форм.
   Юлія Бокало, директор РЦСССДМ, доповіла про діяльність та взаємодію із суб'єктами соціальної роботи Балаклійського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
   Про внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Серова.
   Також, про стан передплати районної газети «Вісті Балаклійщини» проінформувала начальник відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату райдержадміністрації Олена Борщ.
   Про впорядкування документів підприємствами, установами, організаціями та органами місцевого самоврядування, які є формувачами Національного архівного фонду України в Балаклійському районі докладну інформацію надала начальник архівного відділу РДА Галина Олійник.
   Про організацію тимчасових органів евакуації учасників семінар-наради з доповіддю виступив завідувач сектору цивільного захисту районної державної адміністрації Олександр Козінченко.
   У першу чергу, була висловлена вдячність керівникам органів самоврядування та всім небайдужим жителям Балаклійщини, які надали допомогу евакуйованим під час надзвичайної ситуації у в/ч 1352. Потім, у ході розгляду питання, була надана докладна інформація щодо організації (уточнення) складу та оформлення документації тимчасових органів евакуації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь