line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Безпека на водних об'єктах району

Життя без води неможливе. Усі ми знаємо, що вода - прекрасний спосіб оздоровлення організму і підвищення працездатності. Людина, стомлена від літньої жари, після купання в річці, озері відчуває свіжість, бадьорість і силу. Але вода може бути дивовижним способом оздоровлення тільки за умови розумної поведінки на ній.

 

   Нерідко звичайне купання обертається трагедією. Незалежно від виду водойми необхідно знати і обов'язково дотримуватися правил поведінки і заходу безпеки на воді.

   За оцінкою рятувальників, головними причинами нещасних випадків на воді як і раніше залишаються купання в стані алкогольного сп'яніння (70%) та купання в заборонених місцях (95%). Як правило, ці причини супроводять одна одну.
   Купатися необхідно тільки в спеціально відведених місцях, на обладнаних пляжах, де у разі нещасного випадку можна отримати спеціалізовану допомогу рятувальника. Неперевірена водойма - вири, глибокі ями, густі водорості, холодні ключі, корчі, сильна течія, засмічене дно - усе це може привести до травми, а пірнання - до загибелі.
   На території району термін купального сезону визначений з 01.06.2017 до 31.08.2017. Місцем масового відпочинку населення на водних об'єктах району визначено міський пляж - прибережна смуга річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської. Режим роботи міського пляжу з 10.00 до 18.00, санітарний день - понеділок.
   Якщо ви зібралися викупатися в незнайомому вам місці, то постарайтеся вибрати місце, де видиме дно. Воно має бути пісочним або гравієвим, глибиною не більше 2 м, а також течія не повинна перевищувати 0,5м/с.
Рекомендовано плавати в сонячну, безвітряну погоду, при температурі води ~ 20°С, а повітря - ~ 25°C. Не знаходьтеся довго у воді. 10-15 хвилин цілком досить. Не рекомендується купатися після їди раніше, ніж через 1,5-2 години.
   Під час плавання вам необхідно уміти правильно розрахувати свої сили. Часто причиною того, що втопило є вдих при несподіваному попаданні води в обличчя.
   Паніка - головна причина всякого роду бід. Не метушіться, заспокойесь і подумайте.
   Основні правила поведінки на воді:
 1. Якщо ви потрапили в сильну течію - не боріться з ним, не панікуйте, а спокійно пливіть до берега.
 2. Не підпливайте близько до катерів і судів, щоб погойдатися на хвилях. Поблизу з ними виникає течія, яка може вас затягнути під гвинт.
 3. Не стрибайте (не пірнайте) в невідомому вам місці - виможете зачепитися за корч, ударитися об камені або палю і зламати шийні хребці або втратити свідомість.
 4. Не купайтеся в нетверезому стані.
 5. Не грайте у воді в ігри, пов'язані із захопленням людини. У розпалі азарту, ви можете випадково не дати людині вдихнути вчасно повітря, і він просто захлинеться.
 6. Надувні матраци не призначені для пересувань по воді.
 7. Купання дітей повинне проходити тільки під контролем дорослих.
   Сподіваємося, що ви запам'ятаєте ці не складні поради на все життя!
   Вдалого вам відпочинку на воді!

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь