line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У 2017 році середню зарплату працівникам заводу ім. Малишева підвищать на 30%

oda714 червня голова ХОДА Юлія Світлична зустрілася з менеджментом і колективом головного оборонного підприємства області.

 

 

 

 

   З працівниками ДП «Завод ім. В.О. Малишева» керівник області обговорила як соціально-побутові питання, так і перспективи розвитку підприємства.

   «Спілкуватися потрібно не в кабінетах, а на заводах, на спортивних майданчиках, де тренуються люди, на соціальних об'єктах, де люди отримують послуги, тому що під час живого спілкування можна більше розкрити проблемних питань, щоб потім їх вирішити», - сказала Юлія Світлична, звертаючись до працівників підприємства.

   Вона підкреслила, що зараз у підприємства є хороший портфель замовлень і надійні перспективи подальшого розвитку. І доходи, які отримує завод, повинні відбиватися на доходах кожного працівника.

   «Мені приємно, що ті домовленості, яких ми досягли з концерном «Укроборонпром», що є органом управління заводу ім. Малишева, дозволяють цього року на 30% підвищити зарплату працівникам підприємства - тобто, у середньому практично на 1500 грн», - повідомила Юлія Світлична.

   Керівник області запевнила, що готова підтримувати всі ініціативи підприємства. А також продовжувати соціальний діалог з іншими великими промисловими підприємствами регіону.

   Під час неформального спілкування з головою ХОДА працівники заводу зверталися до неї з проханнями допомогти у вирішенні різних проблем, а також дякували за стабілізацію роботи підприємства.

   «Я 30 років працюю на заводі. Зараз ми дуже задоволені, вдячні. Раніше по півроку зарплати не було, зараз усе вчасно й чітко. Цього року зарплату вже підвищували в березні та обіцяють ще одне підвищення», - розповіла інженер підготовки виробництва заводу Людмила Чуйко.

   Генеральний директор підприємства Олександр Хлань зазначив, що з 2014 року портфель замовлень заводу ім. Малишева зріс зі 170 млн грн до 3 млрд грн. За рахунок зростання виробництва та, відповідно, прибутку підприємству вдалося не тільки погасити заборгованість перед працівниками, але й підняти за цей період зарплату практично у два рази. І зупинятися на досягнутому промисловці не мають наміру.

   Нагадаємо, Юлія Світлична домовилася про підвищення соціальних гарантій з власниками та менеджментом п'яти великих промислових підприємств регіону: заводу ім. Малишева, «ХТЗ», Харківського плиткового заводу, ГПУ «Шебелинкагазвидобування» і ПАТ «Турбоатом». У середньому зарплата для 15 000 працівників підприємств зросте на 1000 грн.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь