line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

17 червня Юлія Світлична зустрілася з медиками з лікарень Харкова та районів області

medodaПід час заходу, що пройшов у стінах Харківської обласної клінічної лікарні, керівник облдержадміністрації привітала медичних працівників з професійним святом, а також вручила кращим представникам сфери охорони здоров'я грамоти та подяки голови ХОДА.

 

 

   «У наших серцях медичні співробітники не раз на рік, а весь час, все життя. Особливо - в тяжкі хвилини, - сказала Юлія Світлична. - Дякую за вашу працю, за вашу любов до своєї роботи! Я бажаю жителям Харківської області - здоров'я, вам і вашим родинам - миру, благополуччя, побільше вдячних пацієнтів, поменше важкої роботи й побільше добра. Любові вам у серці!»

   Голова ХОДА запевнила, що сфера охорони здоров'я продовжить отримувати підтримку керівництва області. У 2017 році продовжиться процес придбання нового обладнання для лікарень обласного центру та районів. Також триває робота над отриманням фінансування від Європейського інвестиційного банку для проведення ремонтів у 14 обласних лікарнях.

   «Ми надали всі папери та всі проекти. Я вже спілкувалася з керівництвом Європейського банку. Наполегливо домагаюся цього фінансування», - підкреслила Юлія Світлична.

   Головний лікар обласної клінічної лікарні Богдан Федак у свою чергу подякував голові ХОДА за увагу до розвитку медичної сфери та до праці медиків.

   «З вашою підтримкою ми будь-яку реформу в Харківській області проведемо без проблем. А те медичне обладнання та фінансування, які ми отримуємо завдяки вам, дозволить ще вище підняти й без того непоганий рівень медицини області, щоб наші пацієнти отримали діагностичну та лікувальну допомогу на найвищому рівні», - зазначив Богдан Федак.

   Серед медпрацівників, які отримали нагороди з рук очільника області, - головлікар Балаклійської ЦРЛ Марина Руденко. Вона підкреслює: нагороду вважає не тільки своєю, але такою, що належить усім медикам Балаклійщини, які проявили високий професіоналізм під час НС на 65-му арсеналі.

   «Ми дуже вдячні вам, Юліє Олександрівно, та  команді професіоналів, яку ви очолюєте, за таку оперативну роботу в момент, коли сталася надзвичайна ситуація, - сказала Марина Руденко. - Вважаємо, що саме завдяки вашій увазі, вашій особистій присутності та координації дій всіх структур, ситуацію вдалося взяти під контроль із перших хвилин. І вона залишається під контролем. Це відчули всі жителі нашого міста, в тому числі й медичні працівники».

170617 117061721706173


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь