line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відновлювальні роботи в Балаклії вийшли на завершальну стадію

210617 oda5Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. Він зазначив, що хід відновлювальних робіт особисто контролює керівник області Юлія Світлична.

 

 

 

   «Штаб у Балаклії, міська рада, всі профільні структурні підрозділи ХОДА працюють у посиленому режимі. На сьогодні в 97% багатоквартирних будинків, що були пошкоджені в результаті вибухів на складах Міноборони, замінили покрівлі, в 98% - встановили вікна. На 80% зробили внутрішні укоси, майже на 70% виконані роботи з установки вхідних дверей», - сказав Євгеній Шахненко.

   Заступник голови ХОДА нагадав, що зруйновану інфраструктуру в Балаклійському районі відновлює 21 будівельна компанія (працює близько 450 чоловік). Якість виконаних робіт контролюється фахівцями.

   «Основні роботи ми закінчуємо. Зі 100 мільйонів, що були виділені державою, більше 50-ти вже заплатили підрядникам. За роботами в кожному будинку здійснюється технічний нагляд, за кожним будинком закріплені місцеві активісти, депутати, працівники райадміністрації, міської ради. Вони є сполучною ланкою між жителями, будівельниками та штабом. Зараз ми дуже активно перевіряємо якість виконаних робіт і правильність оформлення документації», - розповів Євгеній Шахненко.

   Він також зазначив, що багато було зроблено за рахунок благодійної допомоги - кошти пішли на відновлення приватного сектора. Зокрема, ПАТ «Укргазвидобування» виділила 6 мільйонів гривень.

   Євгеній Шахненко також розповів, що 27 сімей, чиї будинки були повністю зруйновані в результаті НП, забезпечать житлом.

   «Проходить оформлення відповідних процедурних документів. Районні державні адміністрації, міськрада спрацювали дуже добре. Практично всі квартири підібрані, вже йдуть переговори з мешканцями. Я думаю, що до кінця серпня ми забезпечимо людей квартирами», - сказав заступник керівника області.

   Він зазначив, що протягом 1,5 місяця ще будуть вестися відновлювальні роботи в 5 багатоквартирних будинках. Будинки потребують повної заміни зовнішніх стін, зміцнення, посилення фундаменту, встановлення нових каркасів тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь