line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Президент Трамп може допомогти принести мир в Україну. Петро Порошенко

oda 7Під час візиту української делегації до США Петро Порошенко дав інтерв'ю американському телеканалу Fox News, у якому розповів про переговори з Дональдом Трампом.

 

 

 

   «Сьогодні унікальний день в українсько-американських відносинах. Це була моя перша зустріч із Президентом США. І я побачив справжнього лідера», - сказав Петро Порошенко.

   Президент також зазначив, що українська делегація отримала переконливе підтвердження того, що Сполучені штати підтримують незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та нашу боротьбу за свободу й демократію.

   «Ми задоволені всеохоплюючою підтримкою з боку США, яку продемонстрували Президент Трамп і віце-президент Пенс», - підкреслив Глава держави.

   Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів обговорювали два блоки питань. Перше стосувалось мирного врегулювання. Президент нагадав події трирічної давнини, коли ним був запропонований мирний план урегулювання ситуації на Донбасі, який пізніше став основою Мінських домовленостей.

   «Я абсолютно впевнений, що Президент Трамп як справжній харизматичний лідер може допомогти принести мир на нашу землю», - сказав Петро Порошенко та наголосив, що він у цьому твердо переконаний.

   Президент також наголосив, що другою важливою частиною у відносинах двох країн є історія успіху реформ в Україні.

   «І тут ми говоримо про ефективну взаємодію у впровадженні реформ в економічній сфері – від поставок вугілля з Пенсильванії українським електростанціям до зрідженого газу з Луізіани до української газотранспортної системи та співпраці в сфері атомної енергетики», - сказав Петро Порошенко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь