line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На шляху плідної співпраці Балаклійського району з Харківською обласною федерацією футболу

220617222 червня в приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч голови районної державної адміністрації Степана Масельського та першого заступника голови Харківської обласної федерації футболу Анатолія Біденка.

 

 

   В заході взяли участь начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Сергій Кунденко, голова Балаклійської районної федерації футболу Іван Багацький та представники Харківської обласної федерації футболу.

   Наприкінці минулого року відбулись зміни в складі Харківської обласної федерації футболу. Саме тому, нове керівництво ХОФФ відвідує райони області, знайомиться зі станом діючої спортивної інфраструктури, розвитком дитячо-юнацького та дорослого футболу, а також зустрічаються з керівництвом та спортивним активом районів.

   Степан Масельський розповів представникам федерації про розвиток спорту в Балаклійському районі. Протягом останніх років приділяється значна увага розвитку футболу, постійно оновлюється матеріальна база, планується у 2017 році будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям в Балаклійській ЗОШ №6 та смт Андріївка, готується технічна документація на майданчик в Балаклійській ЗОШ №1. Запланована повна реконструкція стадіону "Вимпел". Всі ці заходи є суттєвою роботою у напрямку розвитку, як дитячо-юнацького, так і дорослого футболу.

   У свою чергу Анатолій Біденко подякував Степану Івановичу за небайдужість до футболу та значну підтримку у популяризації найпопулярнішої гри в світі. Відмітив постійну участь двох команд, "Цементника" і "Газовика", від Балаклійського району в Чемпіонатах Харківської області, а також проведенні зимових та літніх Першостей району з залученням великої кількості команд. З позитивного боку відмічено і участь трьома віковими категоріями вихованців Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи в обласних змаганнях.

   В ході зустрічі були досягнуті домовленості щодо подальшої плідної співпраці Балаклійського району з Харківською обласною федерацією футболу.

  Крім цього, представники ХОФФ відвідали стадіон "Вимпел" на якому проходять домашні матчі балаклійського "Цементника" та виконали приємну місію, вручили юним вихованцям Балаклійської ДЮСШ та КП БРР "БРДЮСОК "Вимпел" 20 футбольних м’ячів.

220617422061752206176


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь