line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

4 липня в області розпочалися командно-штабні навчання з територіальної оборони

44Навчання проходять під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України і будуть тривати до 6 липня 2017 року.

 

 

 

 

    В нашому районі начальником територіальної оборони є голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, під головуванням якого на пункті управління був розгорнутий штаб територіальної оборони району.
    До складу штабу входять представники Збройних Сил України під керівництвом районного військового комісара Олега Логвіненка, представники районної державної адміністрації, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також представники служб життєзабезпечення, підприємств та установ Балаклійського району.
    В ході навчання, яке проходить у два етапи, штаб територіальної оборони району здійснив уточнення Плану територіальної оборони району, а також відпрацьовуються питання управління силами та засобами територіальної оборони в умовах збройної агресії.
   На початку командно-штабних навчань, до членів штабу звернувся Степан Масельський. «Усі учасники навчань повинні дуже серйозно до них віднестися, адже, як показало життя, якби ми не проводили навчання евакуаційних комісій, не розумілися, як діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації, її наслідки були б непередбачуваними. Завдяки тому, що ми розуміли, як діяти при виникненні надзвичайної ситуації на арсеналі у в/ч А1352, 23 березня було збережено життя наших земляків, дало змогу провести евакуацію і зробити все належне щоб вчасно ліквідувати надзвичайну ситуацію.
   Сьогодні ми знаходимося в стані агресії збоку сусідньої країни – Росії. Поряд з нами, у Донецькій та Луганській областях, йде війна. Тому сьогодні ми повинні відпрацювати чітку взаємодію і злагодженість. Я впевнений, що всі поставленні завдання будуть виконані», – підкреслив Степан Масельський.

11o2233


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь