line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про стан роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах району говорилося під час колегії райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Степан Масельський

kolegiya shvidВизначаючи основні напрямки роботи з патріотичного виховання дітей, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Швід підкреслила, що сьогодні національне та патріотичне виховання є одним із основоположних напрямків виховання свідомості нинішніх та прийдешніх поколінь і фундаментом майбутнього розвитку Держави.

   Нормативно-правовою базою для організації роботи з даного питання є Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Концепція національно-патріотичного виховання молоді, Регіональна програма військово-патріотичного виховання молоді та інше.
   У Балаклійському районі базовим центром, координатором роботи закладів району з національно-патріотичного виховання визначений Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості.
   Питанню патріотичного виховання були присвячені наради з керівниками, заступниками директорів з навчально-виховної, виховної роботи, методистами ДНЗ, педагогічні ради в навчальних закладах, засідання районних, окружних медичних об’єднань.
   Реалізовуючи ці заходи відділ освіти, навчальні заклади співпрацювали з закладами культури, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями ветеранів, військовим комісаріатом, медичними установами, спортивними організаціями, установами, службою з надзвичайних ситуацій відділом поліції. Також велика робота проводилася у напрямку співпраці з батьками, адже виховання дитини починається саме з сім’ї.
   Велика увага патріотичному вихованню приділяється і в дошкільних навчальних закладах. Ця робота проводилася щоденно на заняттях, на різноманітних заходах, прогулянках, у грі та побуті.
   Відповідна робота спрямована на формування у дітей любові до Батьківщини, понять про державні символи, на прищеплення поваги до рідних та близьких, на виховання інтересу до історичної та культурної спадщини українського народу, гордості за його досягнення, бажання долучитися до громадсько-корисної роботи.
   Робота з патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах проводиться на уроках, у позашкільний час та під час різноманітних святкових заходів, у конкурсах, вікторинах, під час гурткової роботи та заходах з військово-патріотичного виховання. Діти брали участь і були переможцями конкурів та олімпіад різних рівнів, були учасниками історико-краєзнавчоих пошукових експедицій учнівської молоді Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина-Україна», «Пам’ятаємо. Не забудемо» тощо.
   Також значну роль в національно-патріотичному виховання відіграють музеї при навчальних закладах району, створених на базі 18 закладів.
  Тобто, питання патріотичного виховання стоїть серед пріоритетних і йому в закладах освіти району приділяється особлива увага. Як зазначила Світлана Швід, робота в цьому напрямку буде постійно продовжуватися.
   Підводячи підсумок, Степан Масельський зазначив, що робота з патріотичного виховання є вкрай важливою. "Від того, як ми виховуємо підростаюче покоління залежить його ставлення до малої Батьківщини та до України", – підкреслив голова райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь