line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Внесені зміни до державного бюджету України для виділення коштів з резервного фонду на житло жителям Балаклії

111Сьогодні в ході чергового засідання штабу з відновлення житла, пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації, яке проходило від керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка та голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, були розглянуті питання проведення відновлювальних робіт.

222Відкриваючи засідання, керівники області та району повідомили важливу інформацію. Сьогодні Кабінет міністрів України вніс зміни до державного бюджету України для виділення коштів з резервного фонду на житло жителям Балаклії, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації на складах боєприпасів в/ч А 1352. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду.
   Питання придбання житла постраждалим жителям Балаклії знаходиться на особистому контролі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
   Також у ході засідання штабу керівники будівельних організацій звітували про обсяги виконаних відновлювальних робіт та були окреслені терміни їх виконання.
   Після засідання штабу Євгеній Шахненко та Степан Масельський провели робочу нараду, під час якої було обговорено питання реалізації проекту з переведення багатоквартирних будинків на вул. Арсенальній на автономне опалення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь