line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Україна суттєво просунулася на шляху євроатлантичної інтеграції. Президент

oda3Це Петро Порошенко заявив, вітаючи учасників українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Seа Breeze на Одещині.

 

 

 

 

   «З 1997 року ці навчання надають нам суттєву допомогу у відродженні військово-морського потенціалу держави, сприяють досягненню ВМС України сумісності з флотами держав - членів НАТО, що є передумовою запланованого нами членства в цьому оборонному союзі - тоді, коли країна буде відповідати критеріям, коли будуть імплементовані результати наших реформ в усіх без виключення сферах», - відзначив Президент.

   Глава держави підкреслив, що реформи, які потрібні для членства в НАТО, майже повністю збігаються з реформами, які необхідні для членства в ЄС. Президент додав, що сьогодні українці підтримують і об’єднані навколо трансатлантичної та європейської інтеграції.

   Президент зауважив, що багатонаціональні навчання Sea Breeze є дуже ефективними не тільки для підвищення рівня підготовки українських Збройних сил. «Вони також є важливими і для іноземних учасників, оскільки дають їм можливість перейняти у нас унікальний досвід протидії ворогу у гібридній війні, яку веде проти нашого українського народу Російська Федерація», - сказав Президент.

   Він нагадав, що багато хто з українських учасників має реальний бойовий досвід, який вони отримали, відбиваючи російську агресію. І сьогодні українські офіцери, солдати і матроси захищають не лише свою землю, але і мирне життя народів Європи та чинну міжнародну систему безпеки, яку намагається зруйнувати Росія, підкреслив Президент.

   «Ми, українці, на собі відчули ту загрозу миру в Європі та в усьому світі, яка генерується з Кремля, - зі столиці країни, яку свого часу Рональд Рейган називав імперією зла», - сказав Петро Порошенко.

   Глава держави також зазначив, що протягом трьох останніх років Україна суттєво просунулася на шляху євроатлантичної інтеграції. Президент нагадав, що трохи понад місяць тому українці отримали безвізовий режим в країни ЄС, а декілька днів тому була завершена ратифікація Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

   Петро Порошенко назвав важливим досягненням побудову українських Збройних сил, відродження української армії і флоту. «Наш намір повернути на порядок денний питання про план дій щодо членства в НАТО і наближення нашого оборонно-безпекового сектору до стандартів Альянсу, засвідчений численними опитуваннями громадської думки,  потужна підтримка саме такої стратегії, – все це засвідчує, що обраний курс є правильним і безальтернативним», - підсумував Президент.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь