line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Степан Масельський ознайомився з ходом збирання ранніх зернових культур

1У районі триває відповідальна пора – збирання ранніх зернових культур. З метою ознайомлення з ходом жнивної кампанії, в одному з провідних господарств Балаклійщини – ТОВ ІАК "Бал Інвест" побували голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

   У супроводі заступника директора ТОВ ФК "Інвеста" Романа Кіпотя та директора ТОВ ІАК "Бал Інвест" Павла Мартинова, керівники району побували на сільгоспугіддях, де завершується збирання гороху, поспілкувалися з комбайнерами, оглянули посіви озимої пшениці сортів "Кубус" та "Сейлор" та ознайомилися з діяльністю і перспективами ПрАТ "Балаклійське ХПП".
   За інформацією Павла Мартинова, сьогодні в господарстві завершується збирання гороху, площа якого складала 416 гектарів. Цього року ця культура дала врожайність 25 ц/га. Завтра розпочнеться масове збирання озимої пшениці. Загальна площа головної сільськогосподарської культури – 1466 гектарів.
   Також господарство приступить до збирання озимого ріпаку, який знаходиться на площі 304 га та ячменю – 50 гектарів.
2jpgУ полі працюють чотири комбайни: три марки "ДОН" та "Лексіон". У перевезенні зерна задіяні вісім вантажівок. Як зазначив Павло Мартинов, пально-мастильними матеріалами господарство забезпечено стовідсотково. Зерно зберігатиметься на складах насіннєвого заводу та, за новітньою технологією, в спеціальних мішках.
Керівники району поспілкувалися з комбайнерами: Віктором Давидовим, Василем Стадником та водієм Олександром Мальцевим. Як зазначили хлібороби, для успішної роботи в господарстві створені всі належні умови. Дуже радує сучасна високопродуктивна зернозбиральна техніка. Також, створені всі належні побутові умови: люди в полі забезпечені дворазовим харчуванням, водою та всім необхідним.
   Та й настрій у хліборобів добрий, адже від вчасно зібраного врожаю залежить благополуччя їх родин.
8Потім керівники району здійснили робочий візит до ПрАТ "Балаклійське ХПП". Наразі там проводиться масштабна реконструкція, яка передбачає великі зміни в виробництві. Про це Степана Масельського та Олександра Літвінова проінформували Роман Кіпоть та голова правління ПрАТ "Балаклійське ХПП" Олег Кійко.
Як зазначив Роман Кіпоть, днями на базі підприємства розпочне працювати пивоварня "БалBeer", з виробництва високоякісного натурального пива. Передбачається, що через місяць цей продукт уже з'явиться на полицях торговельної мережі району і споживачі зможуть оцінити його смак та якість.
   Крім того, придбано та встановлено обладнання з виробництва круп, які будуть виготовлятися з сільгоспкультур, вирощених на полях підприємств, які входять до складу агрохолдингу. Це і горох, і гречка та інші.
   До того ж в одному з цехів ПрАТ "Балаклійське ХПП" встановлена промислова лінія з виробництва напівфабрикатів: пельменів, вареників тощо, які раніше виготовлялися в міні-цеху і мали великий попит у споживачів нашого району. Ще виробники мають великі плани на майбутнє: це і відкриття піцерії та невеликого затишного ресторану та інше
   Як підкреслив Роман Кіпоть, жителі району не залишаться без смачного балаклійського хліба та фірмової кондитерської продукції, які наразі виробляються на ПрАТ "Балаклійське ХПП". Адже, протягом багатьох років це підприємство є виконавцем програми формування регіонального запасу продовольчого зерна. І цей рік не став винятком.

3456o79o


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь