line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Якість виконання робіт особисто контролюється районною владою

IMG 2382Основним завданням, яке сьогодні стоїть перед будівельними організаціями – якомога скоріше завершити всі роботи з відновлення пошкодженого під час надзвичайної ситуації у в/ч А1352 житла. Основний наголос робиться на добротність виконання відповідних робіт.

   Так, у районній державній адміністрації створена комісія з перевірки якості виконання аварійно-відбудовувальних робіт на житлових багатоквартирних будинках, яку очолює голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський. У роботі комісії, крім її членів, беруть участь представники будівельних організацій, інженери технічного нагляду, які здійснюють супровід відбудовувальних робіт по кожному об’єкту та громадські активісти.

   Сьогодні комісія працювала на території військового містечка, на вул. Арсенальній, де на відбудовувальних роботах працюють дві будівельні організації. Під час роботи комісії нею було перевірено 16 житлових будинків, складені акти виявлених недоліків, для вжиття подальших заходів щодо їх усунення підрядними організаціями.

   Щоденно перебуваючи у пошкоджених внаслідок надзвичайної ситуації мікрорайонах, Степан Масельський зустрічається та спілкується з їх жителями, обговорює хід виконання відбудовувальних робіт, цікавиться думкою людей щодо їх якості, якщо є зауваження до будівельників – бере на особистий контроль роботу з їх усунення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь