line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбулась селекторна нарада з питання ремонту доріг у Харківській області

1IMG 9156 Питання ремонту доріг у Харківській області знаходяться під особистим контролем голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

На цьому, відкриваючи селекторну нараду, на якій розглядалося питання ремонту дорожнього комплексу регіону, наголосив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко.

  У селекторній нараді взяли участь голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

   Про хід виконання ремонтних робіт в дорожньому комплексі області доповів начальник Служби автомобільних доріг в Харківській області Євген Зражевець. Доповідач дав докладну інформацію щодо роботи, яка проводиться Службою автомобільних доріг з відновлення дорожньої мережі загального користування регіону. Особлива увага була приділена питанню стану мостів, які знаходяться в експлуатації служби. Євген Зражевець, зазначив, що на виконання розпорядження голови облдержадміністрації на території області було проведено обстеження мостового господарства.

   "На першочергових об’єктах цього року були розпочаті ремонтні роботи. Перш за все, я хочу висловити особисту подяку за плідну співпрацю голові Балаклійської районної державної адміністрації Степану Івановичу Масельському, який винайшов можливість виділити кошти з районного бюджету на відновлення мосту через річку Сіверський Дінець, між сел. Андріївка та селищем Донець, довжиною 245 метрів, який ми оперативно відремонтували та ввели в експлуатацію", – зазначив начальник Служби автомобільних доріг.

   Також, під час наради була проаналізована ситуація щодо проведення роботи з ремонту доріг загальної мережі в населених пунктах районів області. Важливе значення має участь районів у вирішенні цього питання, яке відбувається на засадах співфінансування. «Керівництво ХОДА звертається до сільських, селищних і міських рад, щоб у цьому році також зосередилися на ремонтах місцевих доріг. Це питання безпеки наших дітей, адже цими дорогами курсують шкільні автобуси. Всього в цьому році райони області внесли близько 27 млн ​​грн на умовах співфінансування. Найбільш активними в цьому питанні є Харківський і Балаклійський райони - понад 5 млн, а також Первомайський, Коломацький, Печенізький», - повідомив Євгеній Шахненко.

   Так, для фінансування експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Балаклійського району з районного бюджету виділено 5 млн. 313 тис. грн. На сьогодні Службі автомобільних доріг в Харківській області перераховано 3 млн. 208 тис. грн. для придбання будівельних матеріалів та проведення розрахунків за виконані роботи.

   Також цього року за кошти місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у 28 населених пунктах району на загальну суму 19 млн. 699 тис. грн. (у порівнянні з 2016 роком сума більше в 1,7 рази), з них на капітальний ремонт – 7 млн. 896 грн. та на поточний ремонт – 11 млн. 803 тис. грн.

   Наразі, за рахунок коштів місцевих бюджетів проведені ремонти доріг комунальної власності в населених пунктах на суму 11 млн. 384 тис грн., з них капітальний ремонт – 2 млн. 895 тис. грн.. та поточний ремонт – 8 млн. 488 тис. грн.

   На утримання доріг загального користування філією "Балаклійський райавтодор" витрачено 5 млн. 872 тис. грн..

   За рахунок коштів районного бюджету ДП "Харківський облавтодор" проведено експлуатаційне утримання доріг загального користування на суму 2 млн. 898 тис. грн. Зокрема, це поточний ремонт доріг Балаклія-Бригадирівка, Балаклія-Яковенкове, Нурово-Гусарівка, Андріївка-Курган-Мілова.

   Питання ремонту доріг в районі знаходиться на особливому контролі голови райдержадміністрації. Підводячи підсумок Степан Масельський в черговий раз акцентував увагу на якості проведення ремонтних робіт та на посиленій підготовці шкільних маршрутів.

3IMG 91612IMG 9148IMG 9173 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь